۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش انگلیسی ۳ پایه نهم به زبان ساده

لوح گسترش سینا

آموزش انگلیسی ۳ پایه نهم

زبان انگلیسی یکی از دروسی است که از سال هفتم تا آخرین سال تحصیلی با شما دانش آموزان همراه خواهد بود. این واحد درسی علاوه بر اهمیت در معدل شما، همه طول زندگی و در همه مقاطع تحصیلی مهم و کاربردی است. بنابراین آموزه‌های خود را در زبان به طور عمیق یاد بگیرید و مطمئن شوید از ذهنتان پاک نشود. برای یادگیری عمیق و اصولی زبان انگلیسی، استفاده از فیلم‌های آموزشی به شما کمک خواهند کرد. لوح گسترش با تهیه فیلم آموزشی انگلیسی نهم توسط استاد یار محمدی شما را در یادگیری زبان کمک کرده است. آموزش استاد یار محمدی بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی صورت گرفته و با منطبق بر ساختار کتاب است.

در ویدئوی آموزشی زبان نهم مباحث با زبانی ساده، قابل فهم و آسان برای شما تدریس شده است. این فیلم شامل همه شش درس زبان نهم، متن درس و ترجمه آن، معنی و تلفظ صحیح کلمات، آموزش اصولی قواعد و دستور زبان انگلیسی و نحوه استفاده از آن در حل تمرین و نمونه سوالات است. بنابراین شما دانش آموزان می‌توانید با مشاهده دقیق این فیلم آموزشی زبان انگلیسی پایه نهم را به طور کامل یاد گرفته و به آن مسلط شوید. همچنین برای یادگیری دروس فارسی می‌توانید فیلم آموزش فارسی پایه نهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی زبان نهم

درس اول: Personality

درس دوم: Travel

درس سوم: Festivals and Ceremonies

درس چهارم: Services

درس پنجم: Media

درس ششم: Health and Injuries

کیفیت فیلم زبان نهم مطلوب بوده و برای تماشای آن محدودیتی نخواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است فیلم آموزش انگلیسی نهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. علاوه بر این می‌توانید در صورت نیاز سایر فیلم‌های آموزشی پایه نهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده : لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی یافت نشده است.