۴۰,۰۰۰ تومان

آموزش نرم‌ افزار گوگل اسکچاپ (Google SketchUp)

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش نرم‌ افزار گوگل اسکچاپ

اسکچاپ خلاقانه‌ترین راه برای طراحی، مستند سازی و ارتباط با ایده‌ها طراحی سه بعدی است. هزاران نفر از حرفه‌ای‌ها در زمینه معماری، شهرسازی، مهندسی، طراحی داخلی، نورپردازی، معماری طبیعت، طراحی آشپزخانه و حمام، طراحی بازی رایانه‌ای، فیلم و صحنه، چوب کاری و بسیاری زمینه‌های دیگر از نرم‌افزار Sketchup Pro استفاده می‌کنند. بنابراین در صورتی که شما نیز در حوزه‌های مطرح شده فعال هستید، باید نحوه کار با این نرم‌افزار را بیاموزید. فیلم آموزش گوگل اسکچاپ گوگل اسکچاپ به شما در یادگیری عمیق مباحث آن کمک خواهد کرد. این فیلم آموزشی که توسط استاد جمیدی تدریس شده است مباحث این نرم‌افزار را به طور کامل پوشش داده و به شما در یادگیری مباحث مورد نظر کمک خواهد کرد.

این نرم‌افزار در برابر نرم‌افزار گران و پیچیده CAD به مقابله برخواسته است. شما با این نرم افزار می‌توانید به طراحی، ویرایش، اندازه گیری، چرخش و مقیاس‌بندی فضای طراحی خود بپردازید. شما می‌توانید تکسچرهای از قبل آماده شده را به مدل خود اضافه کنید یا تکسچرهای جدیدی طراحی کنید. محل قرارگیری دوربین‌های فیلمبرداری خود را شبیه‌سازی کنید. تصاویر دو بعدی خود را وارد نرم افزار کرده یا از مدل طراحی شده خود یک تصویر دو بعدی ذخیره‌سازی کنید.

مرکز آموزشی مو به مو در فیلم آموزش گوگل اسکچاپ به خوبی همه موارد مورد نیاز کاربران را توضیح داده و مجموعه‌ای جامع برای یادگیری این نرم افزار فراهم کرده است.

سرفصل های فیلم آموزشی طراحی سه بعدی گوگل اسکچاپ Google SketchUp

– درباره SketchUp و محیط کار نرم‌فزار

– کار با نرم‌افزار SketchUp

– ایجاد حجم در SketchUp

– کار با دسته ابزارهای ویرایشی

– ویرایش‌های پیشرفته در SketchUp

– ایجاد کپی

– طراحی دستگاه پله

– ترکیبات منطقی

– طراحی درب ورودی

– کار با دوربین و نماها

– کار با ابزار Sandbox

– تمرین طراحی

– طراحی یک پارکینگ

– کار با تصاویر

– کار با componentها

– مدیریت متریال

– انیمیشن‌سازی

– نصب پلاگین و ملحقات اضافی در SketchUp

– نرم افزارهای جانبی SketchUp

کیفیت صدا و تصویر فیلم آموزش گوگل اسکچاپ بسیار خوب و قابل قبول است. بنابراین حین تماشای این ویدئو آموزشی محدودیتی نخواهید داشت. این محتوای آموزشی در سه نسخه ویندوز، مک و اندروید تنظیم شده است. بنابراین شما می‌توانید متناسب با نیاز خود سیستم عامل دلخواه را انتخاب و فیلم را دانلود کنید.

2019/10/03 ۰۰:۰۰:۰۰ ۱۰ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.