۴۵,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی و آمار ۱ پایه دهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش ریاضی و آمار ۱ پایه دهم

ریاضی و آمار ۱ از مهم‌ترین دروس پایه دهم رشته انسانی است که در گروه درس‌های تخصصی این گروه درسی قرار دارد. درس‌های تخصصی به دلیل آنکه هر سه سال تحصیلی در لیست دروس دانش آموزان قرار دارند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. چرا که دروس تخصصی علاوه بر اهمیت بیشتر در امتحانات پایانی، در کنکور هم اهمیت زیادی دارند. در نتیجه به شما دانش آموزان عزیز پیشنهاد می‌شود از همان سال اول رشته تخصصی انسانی، برای این درس‌ها اهمیت بیشتری قائل شوید تا پایه قوی‌تری داشته باشید. مرکز آموزشی مو به مو  فیلم آموزش ریاضی و آمار ۱ پایه دهم با تدریس استاد نژاد مبشر برای شما عزیزان فراهم کرده است.

این ویدئو آموزشی برای همه سر فصل‌های کتاب درسی تهیه شده و به خوبی مباحث کتاب را پوشش می‌دهد. بنابراین با استفاده از ویدئو آموزشی ریاضی و آمار ۱ می‌توانید به همه مباحث این درس مسلط شوید. استاد نژاد مبشر در این ویدئو علاوه بر فرمول‌ها و مفاهیم اصلی، نکات کلیدی، کار در کلاس، فعالیت‌ها و نمونه سوالات مهم را به صورت جامع و با بیانی روان توضیح داده است. در نتیجه نگرانی بابت عدم درک مفاهیم درسی وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید برای یادگیری عربی، عربی زبان قرآن ۱ پایه دهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی ریاضی و آمار دهم

فصل ۱) عبارت‌های جبری

– درس اول: چند اتحاد جبری و کاربردها

– درس دوم: عبارت‌های گویا

فصل ۲) معادله درجه دوم

– درس اول: معادله و مسائل توصیفی

– درس دوم: حل معادلە درجه ٢ و کاربردها

– درس سوم: معادله‌های شامل عبارت‌های گویا

فصل ۳) تابع

– درس اول: مفهوم تابع

– درس دوم: ضابطه جبری تابع

– درس سوم: نمودار تابع خطی

– درس چهارم: نمودار تابع درجه ۲

فصل ۴) کار با داده‌های آماری

– درس اول: گردآوری داده‌ها

– درس دوم: معیارهای گرایش به مرکز

– درس سوم: معیارهای پراکندگی

فصل ۵) نمایش داده‌ها

– درس اول: نمودارهای یک متغیره

– درس دوم: نمودارهای چند متغیره

فیلم دوره آموزشی کتاب ریاضی و آمار ۱ پایه دهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است.بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز فیلم آموزش علوم و فنون ادبی ۲ پایه دهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

2019/07/18 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.