۶۰,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضیات گسسته پایه دوازدهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش ریاضیات گسسته پایه دوازدهم

در فیلم آموزشی ریاضیات گسسته دوازدهم که با تدریس خوب و مفهومی استاد میثم خرمی همراه است، مطالب درسی و مواردی نظیر مثال‌ها، کار در کلاس و فعالیت‌ها و تمرینات مهم مربوط به هر قسمت از کتاب درسی به طور کامل تدریس شده است. حل مسائل درس ریاضیات گسسته، نسبت به سایر مباحث درسی تفاوت‌های اساسی دارد. به گفته استاد میثم خرمی شاید بهترین راه برای رویارویی با مسایل و سوالات این درس، درک مفهوم و ارتباط منطقی بین گزاره‌ها باشد. سعی ایشان در تدریس این درس همواره بر آن بوده که ضمن حل مسأله، رابطه منطقی آن با دانسته‌ها را نیز توضیح دهند.

این روش به شما کمک خواهد کرد نحوه حل تمرینات مختلف را به خوبی از هم تشخیص دهید. به این ترتیب شما خواهید آموخت چطور دانسته‌های خود را به کار بگیرید و با درک نحوه صحیح حل تمرین، هر نمونه سوال دیگری را هم به درستی حل کنید. همه فصل‌های کتاب در مجموعه فیلم آموزشی ریاضیات گسسته دوازدهم به صورت کامل مورد توجه قرار گرفته است و آموزش در هر فصل جذابیت خاص خود را دارد. در صورت نیاز به یادگیری هندسه، می‌توانید فیلم آموزش هندسه ۳ پایه دوازدهم را از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی گسسته دوازدهم

فصل ۱) آشنایی بـا نظریه اعداد

– درس اول: استدلال ریاضی

– درس دوم: بخش پذیری در اعـداد صحیح

– درس سوم: هم نهشتی در اعداد صحیح و کاربردها

فصل ۲) گـراف و مـدل سازی

– درس اول: معرفی گراف

– درس دوم: مدل سازی با گـراف

فصل ۳) ترکیبات (شمـارش)

– درس اول: مبـاحثی در ترکیبات

– درس دوم: روش‌هایی برای شمارش

فیلم دوره آموزشی کتاب ریاضیات گسسته پایه دوازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است.بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را با کیفیت مطلوب برای دانلود از مرکز آموزش مو به مو انتخاب کنید.

2019/07/26 ۰۰:۰۰:۰۰ ۱۰ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.