۶۵,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی و آمار پایه دوازدهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش ریاضی و آمار ۳ پایه دوازدهم

ریاضی و آمار پایه دوازدهم یکی از مباحث حسابی و ریاضی موجود در رشته علوم انسانی است که حجم چندانی ندارد؛ اما برای آزمون‌های کلاسی، امتحانات پایانی و از همه مهم‌تر آزمون کنکور اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل فراگیری دروس ریاضی برای دانش آموزان انسانی فرصتی ویژه در افزایش نمرات کلاسی و رتبه‌های کنکور است. برای یادگیری هرچه بهتر و عمیق‌تر مباحث ریاضی، شما دانش آموزان انسانی می‌توانید فیلم آموزش ریاضی و آمار دوازدهم را مرکز آموزشی مو به مو تهیه کنید. با استفاده از این ویدئوی آموزشی می‌توانید مباحث ریاضی و آمار را بهتر فرا بگیرید.

فیلم آموزش ریاضی و آمار دوازدهم انسانی که توسط استاد نژاد مبشر تدریس شده است، به خوبی همه دروس ریاضی و آمار را در بر گرفته و مباحث آن را پوشش داده است. حل تمرینات کتاب درسی، بررسی نمونه سوالات امتحانی، فعالیت در کلاس و… بخشی از مباحث تدریس شده توسط استاد نژاد مبشر است. با توجه به تدریس صفر تا صد مباحث ریاضی و آمار در این فیلم آموزشی، در صورتی که روی مفاهیم این درس ضعف دارید، می‌توانید با مشاهده دقیق محتوای آموزشی پیش رو به خوبی همه مباحث را فرا گرفته و بر دروس ریاضی و آمار مسلط شوید.

سر فصل‌های فیلم آموزش ریاضی و آمار انسانی

فصل ۱) آمار و احتمال

– درس اول: شمارش

– درس دوم: احتمال

– درس سوم: چرخه آمار در حل مسائل

فصل ۲) الگوهای خطی

– درس اول: مدل سازی و دنباله

– درس دوم: دنباله‌های حسابی

فصل ۳) الگوهای غیرخطی

– درس اول: دنبالۀ هندسی

– درس دوم: ریشه nُام و توان گویا

– درس سوم: تابع نمایی

این ویدئوی آموزشی در دو نسخه ویندوز و اندروید تهیه شده است. بنابراین شما می‌توانید متناسب با سیستم عامل مورد استفاده خود یکی از گزینه‌های موجود را دانلود کنید. همچنین شما می‌توانید فیلم آموزش فارسی دوازدهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

2019/10/09 ۰۰:۰۰:۰۰ ۸ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.