۹۵,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی پایه پنجم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش ریاضی پایه پنجم

ریاضی پایه پنجم نظیر سایر کتب ریاضی دوره ابتدایی در قوی شدن پایه ریاضی فرزندان شما نقش اساسی دارد. مباحث ریاضی دوره ابتدایی بستر اصلی آموزش‌های ریاضی در سال‌های بعدی هستند. در نتیجه شما والدین و دبیران باید نسبت به آموزش دقیق مباحث این دوره به دانش آموزان حساسیت خاصی داشته باشید. مرکز آموزش مو به مو  برای کمک هرچه بیشتر به دانش آموزان دوره ابتدایی، فیلم‌های آموزشی ویژه ریاضی پایه پنجم را منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی و براساس ساختار کتاب تهیه کرده است. این ویدئو آموزشی که توسط استاد داداشی با بیانی ساده و قابل فهم تدریس شده است، به طور کامل همه مباحث ریاضی پایه پنجم را پوشش داده و نکات، تمرینات، فعالیت‌ها و نمونه سوالات را به دانش آموزان آموزش می‌دهد. ویدئوی آموزشی ریاضی پایه پنجم براساس آخرین تغییرات کتاب درسی تهیه شده و منطق بر استانداردهای آموزش و پرورش است. بنابراین دانش آموزان با مشاهده دقیق آن علاوه براینکه درس را دوره کرده و بهتر یاد می‌گیرند، نحوه حل تمرین را فرا خواهند گرفت.

فیلم آموزشی ریاضی پنجم برای همه دانش آموزان، دبیران و والدینی که در دروس ریاضی به کودکان خود کمک می‌کنند، قابل استفاده خواهد بود. با استفاده از تدریس استاندارد استاد داداشی یادگیری سریع و اصولی ریاضی برای دانش آموزان پایه پنجم میسر شده است.

سر فصل‌های فیلم آموزشی ریاضی پنجم

فصل ۱) عددنویسی و الگوها

– درس اول: یادآوری عددنویسی و محاسبات عددی

– درس دوم: معرفی میلیارد

– درس سوم: جمع و تفریق عددهای مرکب

– الگوها

فصل ۲) کسر

– درس اول: کسرهای بزرگ‌تر از واحد

– درس دوم: جمع و تفریق عددهای مخلوط

– درس سوم: ضرب کسرها

– درس چهارم: تقسیم کسرها

– درس پنجم: ضرب عددهای مخلوط

فصل ۳) نسبت، تناسب و درصد

– درس اول: نسبت

– درس دوم: نسبت‌های مساوی

– درس سوم: تناسب

– درس چهارم: درصد

فصل ۴) تقارن و چندضلعی‌ها

– درس اول: تقارن محوری

– درس دوم: تقارن مرکزی

– درس سوم: زاویه و نیمساز

– درس چهارم: چندضلعیها و مجموع زاویههای آن‌ها

فصل ۵) عددهای اعشاری

– درس اول: عددهای اعشاری

– درس دوم: جمع عددهای اعشاری

– درس سوم: تفریق عددهای اعشاری

– درس چهارم: ضرب عددهای اعشاری

فصل ۶) اندازه‌گیری

– درس اول: مساحت لوزی و ذوزنقه

– درس دوم: محیط دایره

– درس سوم: حجم

– درس چهارم: گنجایش

فصل ۷) آمار و احتمال

– درس اول: جمع‌آوری و نمایش داده‌ها

– درس دوم: میانگین

– درس سوم: احتمال

فیلم دوره آموزشی کتاب ریاضیات پایه پنجم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است.بنابراین شما والدین و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز سایر فیلم‌های آموزشی پایه پنجم را از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید.

2019/07/13 ۰۰:۰۰:۰۰ ۱۷ ندارد

1 دیدگاه برای

  1. Avatar

    موفق باشید

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.