۹۵,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی پایه دوم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش ریاضی پایه دوم

ریاضی پایه دوم یکی از اولین کتاب‌های ریاضی است که به طور جدی فرزندان شما را وارد دنیای ریاضی می‌کند. بی‌شک شما هم نظیر همه والدین ترجیح می‌دهید فرزندتان از همان سال‌های اول تحصیل ریاضی را با پایه بسیار قوی شروع کند تا در سال‌های آینده مشکلی برای درک مفاهیم پیچیده‌تر نداشته باشد؛ اما عدم زمان کافی برای کمک به فرزندتان یا عدم دانش کافی برای نحوه تدریس کتاب‌های جدید باعث شده نتوانید در این مورد کمکی به فرزنده خود کنید. مرکز آموزش مو به مو به منظور آموزش دقیق و یادگیری ساده مباحث ریاضی پایه دوم به دانش آموزان، فیلم‌ آموزشی ویژه ریاضی پایه دوم را منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی و براساس ساختار جدید کتاب فراهم کرده است.

ویدیو آموزش و یادگیری ریاضی پایه دوم توسط استاد محمدی تدریس شده و با استفاده از وسایل کمک آموزشی و در قالب بازی‌های کوتاه همه مباحث ریاضی را به فرزند شما آموزش داده است. این ویدئو آموزشی با محیطی شاد و کودکانه به طور کامل همه مباحث درسی را پوشش داده و نکات، تمرینات، فعالیت‌ها و نمونه سوالات را به دانش آموزان آموزش می‌دهد. بنابراین دانش آموز با مشاهده دقیق این فیلم ضمن آنکه درس را دوره کرده و بهتر یاد می‌گیرد، نحوه حل تمرین را فرا خواهد گرفت.

سر فصل‌های فیلم آموزشی ریاضی دوم

فصل ۱) عدد و رقم

فصل ۲) جمع و تفریق اعداد دو رقمی

فصل ۳) اشکال هندسی

فصل ۴) عددهای سه رقمی

فصل ۵) اندازه‌گیری

فصل ۶) جمع و تفریق اعداد سه رقمی

فصل ۷) کسر و احتمال

فصل ۸) آمار و نمودار

فیلم دوره آموزشی کتاب ریاضیات پایه دوم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است.بنابراین شما والدین و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز فیلم آموزش فارسی پایه دوم را از مرکز آموزشی مو به مو تهیه کنید.

2019/07/06 ۰۰:۰۰:۰۰ ۹ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.