۷۵,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی ۳ پایه دوازدهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش ریاضی ۳ پایه دوازدهم

ریاضی ۳ پایه دوازدهم از دروس مهم سال آخر دبیرستان برای رشته تجربی  است. این درس جزء دروس تخصصی دانش آموزان تجربی بوده و اهمیت زیادی در امتحانات نهایی و کنکور دانش آموزان دارد. بنابراین بهتر است شما دانش آموزان تجربی، علاوه بر تدریس دبیران خود، در خانه زمان بیشتری را روی این مباحث بگذارید. به ویژه اگر در درس ریاضی پایه دهم و یازدهم ضعف داشته‌اید، باید سعی کنید ریاضی ۳ پایه دوازدهم را به طور کامل درک کرده و به آن مسلط شوید.

ویدئوی آموزشی ریاضی ۳ پایه دوازدهم با تدریس استاد نژاد مبشر براساس آخرین تغییرات کتاب درسی تهیه شده و همه مباحث ریاضی را به طور کامل توضیح داده است. شما دانش آموزان با این آموزش می‌توانید نحوه حل مسائل، مفاهیم اصولی، نکات کلیدی، فعالیت‌های کلاسی و همه محتوای کتاب درسی خود را به صورت جامع و با همه جزییات بخوانید و بر همه محتوای آن مسلط شوید. در صورت نیاز به یادگیری زیست شناسی می‌توانید فیلم آموزش زیست شناسی ۳ پایه دوازدهم را از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی ریاضی دوازدهم

فصـل ۱) تابع

– درس اول: تبدیل نمودار توابع

– درس دوم: تابع درجه سوم، توابـع یکنوا و بخش پذیری و تقسیم

فصـل ۲) مثلثات

– درس اول: تناوب و تانژانت

– درس دوم: معادلات مثلثاتی

فصل ۳) حدهای نامتناهی، حد در بی‌نهایت

– درس اول: حدهای نامتناهی

– درس دوم: حد در بی‌نهایت

فصـل ۴) مشتق

– درس اول: آشنایی با مفهوم مشتـق

– درس دوم: مشتق پذیری و پیوستگی

– درس سوم: آهنگ متوسط تغییر و آهنـگ لحظه‌ای تغییر

فصل ۵) کاربردهای مشتق

– درس اول: اکسترمم های یک تابع و توابع صعـودی و نزولی

– درس دوم: جهت تقعر نموداریک تابع و نقـطه عطف آن

– درس سوم: رسم نمودار تابع

فیلم دوره آموزشی کتاب ریاضی ۳ پایه دوازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود از مرکز آموزش مو به مو انتخاب کنید.

2019/07/26 ۰۰:۰۰:۰۰ ۱۲ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.