۱۰۰,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی پایه اول به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش ریاضی پایه اول

ریاضی پایه اول دبستان یکی از مهم‌ترین مباحث درسی است. به‌عبارت دیگر یادگیری آن برای همه سال‌های درسی پیش رو اهمیت بالایی دارد. به‌همین دلیل والدین و البته معلمان باید روی ریاضیات اول دبستان حساسیت زیادی داشته باشند. فیلم آموزش ریاضی اول دبستان مرکز آموزشی مو به مو برای دانش آموزان پایه اول تهیه شده است. این ویدئو آموزشی طبق استانداردهای آمورشی ارائه شده از سوی آموزش و پرورش تهیه شده است. شما والدین گرامی می‌توانید برای آموزش هرچه بهتر و عمیق‌تر مفاهیم ریاضی به کودکان اول دبستانی خود از این ویدئو آموزش ریاضی اول دبستان استفاده کنید. این ویدئو آموزشی طبق استانداردهای آموزشی تهیه شده و با زبانی ساده و کودکانه به یادگیری ریاضیات کمک می‌کند.

بنابراین درصورتی که فرصت کافی برای کار با دانش آموزان اول دبستانی را ندارید، این ویدئوهای آموزشی برای یادگیری و آموزش ریاضی اول دبستان انتخاب بسیار خوبی خواهند بود. این فیلم آموزشی همه مباحث ریاضیات را به‌طور کامل پوشش داده و به دانش آموران در یادگیری و تمرین موضوعات ریاضی کمک می‌کند.

سرفصل‌های آموزش ریاضی اول دبستان

– معرفی مدرس، آشنایی با کتاب و فصل اول

– فصل دوم دسته ها

– فصل سوم آشنایی با جمع کردن

– فصل چهارم آشنایی با گوشه و شمارش

– فصل پنجم نمای جمع و تفریق

– فصل ششم مفهوم جمع و تفریق

از مرایای فیلم آموزش ریاضی اول دبستان ارائه آن در سه نسخه مک، ویندوز و اندروید است. بنابراین شما والدین گزامی می‌توانید این ویدئو آموزشی را متناسب با نسخه سیستم عامل سیستم خود دانلود کرده و آن را برای فرزندتان نمایش دهید. همچنین درصورت نیاز می‌توانید فیلم آموزش فارسی اول دبستان را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

2019/10/09 ۰۰:۰۰:۰۰ ۶ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.