معرفی سیستم همکاری در فروش مرکز آموزشی مو به مو:
چنانچه دارای سایت، وبلاگ و یا گروه اینترنتی هستید، می توانید با معرفی محصولات ما به بازدیدکنندگان وب سایت ها و یا گروههای اینترنتی خود، در سود فروش آنها به میزان بسیار مناسبی بهره مند شوید و درآمد ماهیانه بسیار مناسبی کسب نمایید.

مزایای سیستم همکاری در فروش مرکز آموزشی مو به مو:
1- پرداخت تا 50 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
2- دارا بودن محصولات آموزشی بسیار جذاب، جدید، متنوع، معتبر و پربازده برای هر سلیقه و رده سنی
3- تسویه به درخواست کاربر با سقف درآمد حداقل 10000 تومان
4- پشتیبانی مستمر
5- سیستم نرم افزاری قدرتمند و شفاف در نحوه عملکرد و فروش محصولات و محاسبه پورسانت شما
6- امکان رهگیری لحظه به لحظه فروش های ثبت شده توسط شما در پنل کاربری و میزان درآمد کسب شده.
هم اکنون شما هم می توانید به جمع همکاران فروش ما بپیوندید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید.


نحوه فعالیت در سیستم همکاری در فروش مرکز آموزشی مو به مو

1- عضویت :
هر سایت، وبلاگ، گروه اینترنتی کوچک و بزرگی بدون هیچ محدودیت خاصی می تواند تنها با پر کردن فرم ثبت نام به عضویت گروه فروشندگان محصولات فروشگاه بپیوندد.

2 – نحوه فروش :
همکار و فروشنده به سادگی و فقط با قرار دادن محصولات فروشگاه در سایت، وبلاگ و گروه های اینترنتی خود می تواند محصولات را به فروش برساند و از فروش هر محصول تا 50% پورسانت مربوط به آن محصول را دریافت نماید.

3 – لینک اختصاصی محصولات :
بعد از ثبت نام در سایت و وارد شدن با نام کاربری خود، در قسمت پنل کاربری از منوی سمت راست گزینه لینک محصولات را انتخاب کنید، در سمت چپ لینک اختصاصی تمام محصولات را مشاهده خواهید کرد، فقط کافیست لینک محصولی را که پتانسیل فروش آن را در خود می بینید کپی کرده و به اشتراک بگذارید.

4 – تسویه حساب : 
در ازای فروش هر یک از محصولات مرکز آموزشی مو به مو، تا 50 درصد مبلغ محصول فروخته شده برای همکار محاسبه می شود و به حساب همکار واریز می شود پورسانت کالاها در پنل کنار هر محصول ذکر شده اند!
به عنوان مثال محصولی با قیمت 10 هزار تومان را به اشتراک گذاشته اید، اگر شخصی با استفاده از لینک شما این محصول را خریداری کند، شما 5 هزار تومان پورسانت دریافت خواهید کرد.
نحوه محاسبه و تسویه حساب کاملا شفاف و منظم و عاری از هرگونه فرمول های سخت می باشد! و به صورت هفتگی و منـــظم روزهای پنجشنبه تسویه حساب کامل می شود.
میزان درآمد کسب شده خود از سایت را می توانید هر لحظه مشاهده کنید، فقط کافیست بعد از ورود به پنل کاربری خود در منوی سمت راست بر روی گزینه گزارش مالی کلیک کنید.
در صفحه گزارش مالی می توانید با پر کردن فرم مربوطه جهت تسویه حساب اقدام نمائید.

5 – پشتیبانی و خدمات پس از فروش:
تمامی خدمات پس از فروش، ایراد های ممکن، پشتیبانی ها، پاسخگویی همه و همه به عهده تیم مو به مو است و فروشنده هرگز با هیچ مشتری درگیر نخواهد بود. تنها تبلیغ کرده و آنها را ترقیب به خرید از طریق لینک اختصاصی خودتان می کنید.

6 – در آمد حدودی همکاری در این سیستم :
ویژگی منحصر به فرد این سیستم بازاریابی حرفه ای، در آمد بالا و صحیـــح آن می باشد که ما با حذف واسطه ها تنها تولید کننده را به مصرف کننده متصل می کنیم و سود بازاریابی را در اختیار شما کاربران محترم قرار میدهیم.
میزان درآمد شما از سیستم همکاری در فروش سایت مو به مو، کاملا به توانایی شما جهت به اشتراک گذاری محصولات بستگی دارد.

7 – تنوع بی نظیر محصولات برای عرضه :
مرکز آموزشی مو به مو سعی بر آن دارد که با ارائه محصولات آموزشی استاندارد، پرفروش و متنوع به زبان فارسی، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان قدم موثری برداشته و از طرفی دیگر منبع درآمدی برای کاربران خود ایجاد کند، بنابراین با این همکاری شما با محصولات متنوعی برای فروش روبرو خواهید بود که مشتریان فراوانی خواهند داشت.

مطالب مفید دیگر :

 

آموزش موسیقی ,دانلود آموزش گیتار ,آموزش برنامه نویسی وب ,دانلود آموزش برنامه نویسی ,آموزش تصویری کامپیوتر ,دانلود آموزش موسیقی ,دانلود آموزش های لیندا ,آموزش های لیندا ,دانلود lynda ,آموزش لیندا