۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش روانشناسی پایه یازدهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش روانشناسی پایه یازدهم

درس روانشناسی یکی از دروس اصلی رشته انسانی است. این درس نه تنها در مقطع تحصیلی یازدهم که در بحث کنکور هم اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل دانش آموزان انسانی باید این درس را به طور کامل و دقیق بیاموزند. یادگیری این درس به دلیل داشتن نکات زیاد و ظرافت‌های مختلف به کمک یک راهنما نیاز دارد. مرکز آموزشی مو به مو با تدوین فیلم آموزش روانشناسی یازدهم، محتوای آموزشی جامعی را برای دانش آموزان انسانی تهیه کرده است. این فیلم آموزشی با ۳۹۰ ساعت آموزش روانشناسی، مطالب مختلف را به خوبی برای دانش آموزان جا انداخته است.

این ویدئو آموزشی روانشناسی یازدهم با تدریس ایوب گچلو همه مباحث و نکات درسی را به طور کامل توضیح داده و بیانی ساده همه موارد را برای دانش آموزان بررسی کرده است. به همین دلیل دانش آموزان می‌توانند مباحث این دوره را به خوبی بیاموزند و نکات آن را درک کنند. استاد ایوب گچلو همچنین با ارائه مثال‌های ملموس و نمونه سوالات مختلف و کاربردی باعث شده مطالب درسی به خوبی برای دانش آموزان قابل درک و فهم باشد. در صورتی که با درس علوم و فنون ادبی مشکلی دارید، می‌توانید فیلم آموزش علوم و فنون ادبی ۲ پایه یازدهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزش روان‌شناسی یازدهم

– آشنایی با استاد

– تعریف و روش مورد مطالعه جلسه اول

– تعریف و روش مورد مطالعه جلسه دوم

– روان‌شناسی رشد جلسه اول

– روان‌شناسی رشد جلسه دوم

– احساس، توجه و ادراک جلسه اول

– احساس، توجه و ادراک جلسه دوم

– حافظه و علل فراموشی جلسه اول

– حافظه و علل فراموشی جلسه دوم

– تفکر ۱ حل مسئله

– تفکر ۲ تصمیم‌گیری

– انگیزه و نگرش جلسه اول

– انگیزه و نگرش جلسه دوم

– روان شناسی سلامت

شما می‌توانید متناسب با سیستم عامل خود نسخه اندروید، مک یا ویندوز این محتوای آموزشی را دانلود کنید.

2019/07/25 ۰۰:۰۰:۰۰ ۸ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.