۴۰,۰۰۰ تومان

آموزش علوم و فنون ادبی پایه یازدهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش علوم و فنون ادبی 2 پایه یازدهم

درس علوم و فنون ادبی یکی از اصلی‌ترین و تخصصی‌ترین دروس رشته علوم انسانی است که در هر سه سال تحصیلی تخصصی آن‌ها آورده شده است. بنابراین بی‌ترید این درس در آزمون کنکور هم برای شما اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل به شما دانش آموزان رشته علوم انسانی توصیه می‌کنیم مباحث علوم و فنون ادبی یازدهم را با دقت و تمرکز بالایی بخوانید. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر دروس دوره متوسطه برای کنکور هم پایه قوی داشته باشید. برای راحتی کار شما، فیلم آموزش علوم و فنون ادبی ۲ را در مرکز آموزشی مو به مو فراهم کردیم.

این درس توسط استاد سازواری تدریس شده است. استاد سازواری برای درک بهتر شما و پوشش همه مباحث، همه مطالب کتاب را خط به خط به صورت روان و شیوا ترجمه کرده‌اند. از دیگر نکات مهم در این ویدئوی آموزشی می‌توان به تلفظ صحیح معنی کلمات و کاربرد صحیح آن در زبان عربی، آموزش قواعد عربی به زبان ساده و رسا، آموزش استفاده از قواعد در حل تمرینات مختلف کتاب و… اشاره کرد. در صورت نیاز به یادگیری زبان عربی، می‌توانید عربی زبان قرآن ۲ پایه یازدهم را از مرکز آموزش مو به مو بخواهید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی علوم و فنون ادبی یازدهم

فصل ۱)

– درس اول: تاریخ ادبیات فارسی در قرن‌های هفتم، هشتم و نهم

– درس دوم: پایه‌های آوایی – حل تمرین

– درس سوم: تشبیه – حل تمرین

فصل ۲)

– درس چهارم: سبک شناسی قرن‌های هفتم، هشتم و نهم (سبک عراقی) – حل تمرین

– درس پنجم: پایه‌های آوایی همسان (۱) – حل تمرین

– درس ششم: مجاز

فصل ۳)

– درس هفتم: تاریخ ادبیات فارسی در قرن‌های دهم و یازدهم – حل تمرین

– درس هشتم: پایه‌های آوایی همسان (۲)

– درس نهم: استعاره

فصل ۴)

– درس دهم: سبک شناسی قرن‌های دهم و یازدهم (سبک هندی)

– درس یازدهم: پایه‌های آوایی همسان دو لختی

– درس دوازدهم: کنایه – کارگاه تحلیل فصل

فیلم دوره آموزشی کتاب علوم و فنون ادبی ۲ پایه یازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.

2019/07/25 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.