۷۵,۰۰۰ تومان

آموزش علوم و فنون ادبی 1 پایه دهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش علوم و فنون ادبی 1 پایه دهم

درس علوم و فنون ادبی یکی از اصلی‌ترین و تخصصی‌ترین دروس رشته علوم انسانی است که در هر سه سال تحصیلی تخصصی آن‌ها آورده شده است. بنابراین بی‌ترید این درس در آزمون کنکور هم برای شما اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل به شما دانش آموزان رشته علوم انسانی توصیه می‌کنیم مباحث علوم و فنون ادبی دهم را با دقت و تمرکز بالایی بخوانید. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر دروس دوره متوسطه برای کنکور هم پایه قوی داشته باشید. برای راحتی کار شما، فیلم آموزش علوم و فنون ادبی ۱ را در مرکز آموزشی مو به مو فراهم کردیم. این درس توسط استاد سازواری تدریس شده است. استاد سازواری برای درک بهتر شما و پوشش همه مباحث، همه مطالب کتاب را خط به خط به صورت روان و شیوا ترجمه کرده‌اند. از دیگر نکات مهم در این ویدئوی آموزشی می‌توان به تلفظ صحیح معنی کلمات و کاربرد صحیح آن در زبان عربی، آموزش قواعد عربی به زبان ساده و رسا، آموزش استفاده از قواعد در حل تمرینات مختلف کتاب و… اشاره کرد. در نظر داشته باشید برای فهم بهتر مفاهیم اقتصاد، فیلم آموزش اقتصاد پایه دهم در مرکز آموزش مو به مو  عرضه شده است.

سر فصل‌های فیلم آموزشی علوم و فنون ادبی دهم

فصل ۱)

– درس اول: مبانی تحلیل متن

– درس دوم: سازه‌ها و عوامل تأثیرگذار در شعر فارسی

– درس سوم: واج‌آرایی، واژه‌آرایی

فصل ۲)

– درس چهارم: تاریخ ادبیات پیش از اسلام و قرن‌های اولیە هجری

– درس پنجم: هماهنگی پاره‌های کلام

– درس ششم: سجع و انواع آن

فصل ۳)

– درس هفتم: سبک و سبک شناسی (سبک خراسانی)

– درس هشتم: وزن شعر فارسی

– درس نهم: موازنه و ترصیع

فصل ۴)

– درس دهم: زبان و ادبیات فارسی در سده‌های پنجم و ششم و ویژگی‌های سبکی آن

– درس یازدهم: قافیه

– درس دوازدهم: جناس و انواع آن

– نیایش: به امید تو

فیلم دوره آموزشی کتاب علوم و فنون ادبی ۱ پایه دهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز فیلم آموزشی سایر دروس پایه دهم رشته علوم انسانی را از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید.

2019/07/18 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.