۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش علوم پایه نهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش علوم پایه نهم

علوم یکی از دروس مهم پایه نهم تحصیلی است. این درس به دلیل نکات بسیار زیاد و پیچیدگی‌های خاص خود به تکرار و تمرین زیادی نیاز دارد. دانش‌آموزان نهم می‌توانند برای یادگیری هرچه بهتر مباحث علوم نهم فیلم آموزشی علوم نهم را از مرکز آموزشی مو به مو تهیه کنند. این فیلم آموزشی که با تدریس استاد علیرضا رزاقی تهیه شده است، به خوبی همه مباحث علوم نهم را پوشش داده و مجموعه‌ای ارزشمند برای یادگیری این درس فراهم کرده است. ویدئوی آموزشب نهم بر آخرین تغییرات کتاب‌های درسی منطق بوده و بر اساس استانداردهای آموزشی طراحی شده است. بنابراین شما دانش‌آموزان با استفاده از این فیلم آموزش علوم نتایج خوبی خواهید گرفت.

آموزش حرفه‌ای استاد رزاقی، بیان ساده و جامع مفاهیم، توضیحات همه جزییات و نکات کلیدی، حل نمونه سوال و تمرینات مختلف و… باعث شده شما دانش‌آموزان با مشاهده دقیق این فیلم آموزشی بتوانند به مفاهیم علوم نهم مسلط شوید. ویدئوی آموزشی علوم نهم همچنین دارای کیفیت صدا و تصویر مطلوبی است که محدودیتی در یادگیری مفاهیم برای شما ایجاد نخواهد کرد.

شما دانش‌آموزان پایه نهم همچنین می‌توانید برای یادگیری بهتر و عمیق‌تر مباحث ریاضی، فیلم آموزش ریاضی پایه نهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی علوم نهم

– مواد و نقش آنها در زندگی

– رفتار اتم‌ها با یکدیگر

– به دنبال محیطی بهتر برای زندگی

– حرکت چیست

– نیرو

– فشار و آثار آن

– ماشین‌ها

– نگاهی به فضا

– زمین ساخت ورقه‌ای

– آثاری از گذشته زمین

– گوناگونی جانداران

– دنیای گیاهان

– جانوران بی‌مهره

– مهره‌داران

– با هم زیستن

فیلم دوره آموزشی کتاب علوم پایه نهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.

2019/07/14 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

1 دیدگاه برای

 1. Avatar

  (مالک تایید شده)

  سلام،متأسفانه فیلهایی که گذاشتین هیچ نرم افزاری باز نمیکنه!شما هم که انگار کلا نیستی؟

  • Avatar

   سلام
   باید فایلهای اجرایی بر اساس سیستم عامل خودتون (ویندوز، مک ، اندروید) رو به همراه لایسنس اجرا کنید، اگر دوره رو خرید کرده اید ولی موفق به اجرای آن نمیشوید مشکلتون رو با پشتیبانی آنلاین مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.