۹۵,۰۰۰ تومان

آموزش علوم پایه چهارم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش علوم پایه چهارم

«فیلم آموزشی علوم پایه چهارم » دانش‌آموزان سال چهارم ابتدایی را با بیانی ساده و روان، در فراگیری مفاهیم درس علوم یاری می‌کند. با بهره‌گیری از نکات و تمرین های درس علوم، دانش‌آموزان می‌توانند به‌‌اصطلاح مفاهیم را ملکه‌ی ذهنشان کنند. .مرکز آموزشی مو به مو با همکاری استاد منیری این دوره آموزشی را بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی فراهم کرده است .

دانش‌آموزان می‌توانند با تقویت خود در فهم مطالب و درک آزمایش‌ها، شاهد پیشرفت درسی‌شان باشند. لوح گسترش این منبع کمک‌آموزشی را با برخورداری از بهترین کیفیت و بر اساس استاندارد های آموزشی ارائه کرده است.

سرفصل های آموزشی علوم چهارم دبستان:

۱- زنگ علوم
۲- مخلوط ها در زندگی ما
۳- انرژی
۴- انرژی الکتریکی
۵- گرما و ماده
۶- سنگها
۷- آهن ربا
۸- آسمان در شب
۹- بدن ما قسمت اول
۱۰- بدن ما قسمت دوم
۱۱- بی مهرگان
۱۲- گوناگونی گیاهان
۱۳- زیست گاه

با دیدن این دوره ی آموزشی کودک شما به معلم خصوصی نیاز نخواهد داشت.

از مزایای فیلم آموزش  علوم چهارم دبستان ارائه آن در سه نسخه مک، ویندوز و اندروید است. بنابراین شما والدین گرامی می‌توانید این ویدئو آموزشی را متناسب با نسخه سیستم عامل سیستم خود دانلود کرده و آن را برای فرزندتان نمایش دهید. همچنین درصورت نیاز می‌توانید فیلم آموزش ریاضی چهارم دبستان را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.  

2019/10/09 ۰۰:۰۰:۰۰ ۶ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.