۱۵,۰۰۰ تومان
دانلود کل دوره
حجم کل: 218 MB
دانلود فایل های تمرین
حجم کل: 701 MB

راهنمای دانلود- رمز فایل های فشرده: www.moobmoo.com

- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.

- برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

- فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده‌اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

- چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و ... مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.

- چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

- راهنمایی بیشتر را در این صفحه ببینید.

مقدمه

خوش آمدید
00:01:36
چگونگی استفاده از فایل های تمرین
00:00:59

1. بروزرسانی در نسخه 10.2

دوره کردن صداهای پیش فرض الکمی
00:09:44
اجرا و تغییر صدا در الکمی
00:10:27
ترکیب و شکل گیری صداها در الکمی
00:18:03
اضافه کردن بافت با مودولاسیون پیشرفته الکمی
00:12:19
ذخیره سازی در گلوبر
00:04:05
راه های جدید برای به اشتراک گذاری پروژه ها
00:07:09
نحوه استفاده از ضبط چرخه ای
00:11:09
استفاده از درام ماشین
00:04:00
کامپوزینگ توسط مارکر و ارنجمنت مارکر جدید
00:08:45

2. بروزرسانی در نسخه 10.1

بررسی درامرهای جدید
00:10:52
اضافه کردن صداهای دلخواه به درام ماشین
00:04:34
تنظیم و اصلاح میدی با استفاده از پیانو رول
00:07:14
ساخت بیت به صورت هم زمان
00:07:46
استفاده از ملوترون و رترو
00:08:41
استفاده از میکسر جدید برای بهبود میکس کردن
00:12:38
استفاده بهینه از لاجیک پرو ایکس
00:00:41

نتیجه گیری

گام های بعدی
00:00:46

آموزش امکانات جدید Logic Pro

مرکز آموزشی مو به مو

تغییرات اساسی شکل گرفته، مخصوصا برای مهندسان صدا و همین طور سازندگان و تنظییم کنندگان مطرح. این دوره ی آموزشی به شما یک پیش زمینه از تمام بروز رسانی ها و همین طور نحوه ی تولید موسیقی در کم ترین زمان ممکن را به شما نشان خواهد داد.

به اسکات هریش در آموزش لاجیک پرو ایکس بپیوندید. در این دوره شما با کمک او تمام ویژگی های اصلی در نسخه ی ۱۰٫۲ که شامل درام ماشین جدید، تکنیک های مارکر جدید، و تکنیک هایی برای ذخیره و ارائه پروژه های خود با استفاده از گلوبر و اپل کانکنت خواهید آموخت.
همین طور نحوه ی کار شما با خلاقیت های جدید در ضبط به صورت اور لپینگ پیشرفت می کند، چه در سیستم  ضبط چرخه ای و یا غیر چرخه ای. اسکات در کنار رترو سینت و ملوترون داخلی، ادیت و بهینه سازی MIDI در پیانو رول و نحوه ی میکس، همین طور نگاهی به ده درامر جدید درام ماشین خواهد انداخت.
شما در این دوره خواهید دید که با توجه به امکانات جدید در نسخه های ۱۰٫۱، و ۱۰٫۲ داشتن این نسخه ها برای یک موزیسین الزامی خواهد بود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۲:۲۱:۳۶ ۱۹ دارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرکز آموزشی مو به مو از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

درباره تولید کننده