۱۵,۰۰۰ تومان

آموزش امکانات جدید Logic Pro

مرکز آموزشی مو به مو
مرکز آموزشی مو به مو

آموزش امکانات جدید Logic Pro

تغییرات اساسی شکل گرفته، مخصوصا برای مهندسان صدا و همین طور سازندگان و تنظییم کنندگان مطرح. دوره آموزش امکانات جدید Logic Pro به شما یک پیش زمینه از تمام بروز رسانی ها و همین طور نحوه ی تولید موسیقی در کم ترین زمان ممکن را به شما نشان خواهد داد. به اسکات هریش در آموزش لاجیک پرو ایکس بپیوندید. در این دوره شما با کمک او تمام ویژگی های اصلی در نسخه ی ۱۰٫۲ که شامل درام ماشین جدید، تکنیک های مارکر جدید، و تکنیک هایی برای ذخیره و ارائه پروژه های خود با استفاده از گلوبر و اپل کانکنت خواهید آموخت. همین طور نحوه ی کار شما با خلاقیت های جدید در ضبط به صورت اور لپینگ پیشرفت می کند، چه در سیستم  ضبط چرخه ای و یا غیر چرخه ای.

اسکات در کنار رترو سینت و ملوترون داخلی نگاهی به موارد زیر خواهد انداخت:
ادیت و بهینه سازی MIDI در پیانو رول و نحوه ی میکس، همین طور ده درامر جدید درام ماشین
شما در این دوره خواهید دید که:
با توجه به امکانات جدید نسخه های ۱۰٫۱، و ۱۰٫۲ داشتن این نسخه ها برای یک موزیسین الزامی خواهد بود.

*با مرکز آموزشی مو به مو همراه باشید… .

2017/02/28 ۰۰:۰۰:۰۰ ۱۹ دارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرکز آموزشی مو به مو از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.