۳۲,۰۰۰ تومان

آموزش استفاده از اینستاگرام در تجارت

مرکز آموزشی مو به مو
مرکز آموزشی مو به مو

آموزش استفاده از اینستاگرام در تجارت

در دوره آموزش استفاده از اینستاگرام در تجارت که برای اولین بار توسط مرکز آموزشی مو به مو ارائه می شود، آنسون آلکساندر نشان می دهد که چطور از اینستاگرام برای بالا بردن فروش خود، شناساندن برندتان و حضور آنلاین استفاده کنید.
آنسون کارهای اساسی مثل انتخاب عکس ها، هشتگ ها، ادیت عکس ها و برنامه نوشتن برای پست عکس ها را توضیح می دهد.
او همچنین ترفندهای پیشرفته مثل یکپارچه سازی اینستاگرام با وب سایتتان، صفحه فیس بوک یا وبلاگتان را نشان خواهد داد.
به علاوه، به شما یاد می دهد که چطور موفقیت پست هایتان را اندازه گیری کنید که در این صورت شما می توانید بفهمید که چه نوع محتوایی با چه نوع فالوورهایی به موفقیت بیشتری دست پیدا می کند.

* با دوره ی پیشنهادی افزایش کسب درآمد از طریق اینستاگرام همراه شما هستیم… .

این دوره آموزشی توسط شرکت معتبر لیندا تولید شده و به صورت اختصاصی توسط مرکز آموزشی مو به مو برای اولین بار ترجمه و خدمت شما ارائه می گردد.

 

2017/02/28 ۰۰:۰۰:۰۰ ۲۶ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

مرکز آموزشی مو به مو از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: مرکز آموزشی مو به مو
  • فروشنده: مرکز آموزشی مو به مو
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.