۲۵,۰۰۰ تومان

آموزش اصول و مبانی کسب و کار موفق

مرکز آموزشی مو به مو
مرکز آموزشی مو به مو

آموزش اصول و مبانی کسب و کار موفق

در دوره آموزش اصول و مبانی کسب و کار موفق ما اصول کسب و کار را پیدا خواهیم کرد. در مورد اصل و اساس کسب و کار و بازرگانی بحث و گفتگو خواهیم کرد. سود، مشتریان، منابع، سازمان ها و اقتصاد نگاهی خواهیم داشت به اهمیت ارتباطات انسانی در جهان کسب و کار و تجارت اتصال و ارتباط شرکت با مشتریان کارمندان و تامین کنندگان هر دو نوع اتصال، چه آنلاین و چه فردی.

به شرکت هایی که دوست داری فکر کن!
بهتره به شرکت هایی که دوست نداری فکر نکنی!
از چه کلماتی برای توصیف شرکت هایی استفاده میکنی که دوست نداری!!
حریص، با کیفیت پایین و کند ‫درهم و به هم ریخته، بی ثبات اونها چطور به این جا رسیدند؟
چطور میخوای مطمئن باشی که شرکت تو از سرنوشتی مشابه رنج نخواهد برد؟

بعلاوه اتصال و ارتباط از طریق محصول خود و تجربیات خدماتی (سرویس) خواهیم دید چگونه اغلب شرکت های مبتکر و خلاق از تیم های عملکردی متقابل استفاده می کنند که نه تنها شامل تجارت سنتی، مانند امور مالی بازاریابی، حسابداری و عملکردی میشه، بلکه طراحان و مهندسان را هم شامل میشه. بعلاوه، ما در مورد اهمیت اطلاعات در دنیای تجارت مدرن بحث و گفتگو خواهیم کرد پس خوش آمدید، و اجازه بدید تا شروع به کشف این کنیم که چه چیزی یک شرکت بد رو، بد میکنه؟ و چه چیزی یک شرکت خوب رو به خوب تبدیل میکنه؟ و اینکه چطور شرکت خودتون رو جالب خلاق و مبتکر و پرسود نگه دارید؟

در این دوره آموزشی پاسخ تمام سوالات بالا و همینطور سوالات دیگر را خواهید یافت!

*با دوره پیشنهادی آموزش راه اندازی کسب و کار با مرکز آموزشی مو به مو همراه باشید… .

2017/02/28 ۰۰:۰۰:۰۰ ۳۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

مرکز آموزشی مو به مو از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: مرکز آموزشی مو به مو
  • فروشنده: مرکز آموزشی مو به مو
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.