۳۰,۰۰۰ تومان
دانلود کل دوره
حجم کل: 275 MB
دانلود فایل های تمرین

راهنمای دانلود- رمز فایل های فشرده: www.moobmoo.com

- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.

- برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

- فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده‌اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

- چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و ... مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.

- چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

- راهنمایی بیشتر را در این صفحه ببینید.

مقدمه

خوش آمدید
00:01:14
اهمیت وفاداری
00:02:07

1. شناسایی بهترین مشتریان تان

چرا باید مشتریان برتر خود را شناسایی کنید؟
00:05:00
چگونه مشتریان برتر خود را شناسایی کنید؟
00:04:11
سوءبرداشت از داده ها
00:03:34

2. نفوذ در بهترین مشتریان تان

حفظ و نگهداری وسیله موفقیت
00:03:38
یادگیری از طریق رفتار خرید بهترین مشتریان تان
00:04:22
به دست آوردن بازخور صادقانه
00:05:00

3. سازماندهی وفاداری مشتری

نقش کارکنان در حفظ مشتریان برتر
00:04:27
روش های ایجاد وفاداری در مشتری
00:04:52

نتیجه گیری

طرح ریزی برنامه اقدام
00:04:45

دانلود آموزش ایجاد وفاداری در مشتری

مرکز آموزشی مو به مو

در اقتصادی که در آن با اینترنت، ‫تلفن های هوشمند و نظایر آن، ‫ارتباطات گسترده شده؛ قدرت انتخاب مردم به حداکثر رسیده و دیگر مانند گذشته به خرید از شرکت های خاصی محدود نیستند.
اینجاست که وفاداری مشتری برای شرکت ها اهمیت پیدا می کند. در این دوره قرار است به ابزارها و مهارت هایی بپردازیم که برای افزایش مشتریان باوفاتر به شما کمک می کند، و مشتریان باوفاتر به بهبود کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۰:۴۳:۱۵ ۱۱ ندارد

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرکز آموزشی مو به مو از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

درباره تولید کننده