۲۸,۰۰۰ تومان

تعیین بودجه برای شرکت های کوچک

مرکز آموزشی مو به مو
مرکز آموزشی مو به مو

تعیین بودجه برای شرکت های کوچک

شرکت های در حال شکوفا تاریخ طولانی برای راهنمایی تصمیمات مدیریتی ندارند. اما آن ها نمی توانند بدون برنامه بحران های پی در پی را حل کنند. چنین شرکت هایی نیاز دارند که به قدرت بودجه بندی برای شناسایی و حل مشکلات روی کاغذ پیش از ظهور آن ها در واقعیت دست یابند. دوره ی تعیین بودجه برای شرکت های کوچک بودجه خرید، بودجه استخدام، بودجه سربار و بودجه نقدی را توضیح می دهد. استادان جیم و کی استایس به شما برای وزن دهی اثر بودجه بندی سخت نسبت به بودجه بندی متوسط برای کارکنان کمک می کنند و چگونگی پرداخت بودجه ها در آینده را نشان می دهند.

 

آنچه در این دوره آموزشی خواهید آموخت:

– درک روند بودجه بندی

– وارد نمودن افراد دیگر

– تهیه بودجه تولید

– بودجه بندی واحدهای بازارپردازی و سرویس دهی

– بودجه بندی جریان پول

– استفاده از بودجه منعطف

* با دوره ی پیشنهادی آموزش ایجاد وفاداری در مشتری همراه ما در مرکز آموشی مو به مو باشید… .

2017/02/28 ۰۰:۰۰:۰۰ ۲۵ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

مرکز آموزشی مو به مو از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: مرکز آموزشی مو به مو
  • فروشنده: مرکز آموزشی مو به مو
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.