۴۵,۰۰۰ تومان

آموزش هندسه ۳ پایه دوازدهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش هندسه پایه دوازدهم

هندسه ۳ پایه دوازدهم یکی از دروس بسیار مهم سال آخر دبیرستان است که علاوه بر این مقطع تحصیلی، برای آزمون کنکور هم اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، به شما دانش آموزان توصیه می‌کنیم به صورت اصولی مفاهیم هر فصل و تحلیل سوالات را بیاموزید. در آموزش ویدیویی هندسه ۳ پایه دوازدهم می‌توانید با آموزش‌های خوب و مفهومی استاد نانکلی که به زبانی ساده، قابل فهم و بر مبنای آخرین تغییرات کتاب درسی بیان شده، مباحث را یاد گرفته و دوره کنید. استاد نانکلی در این آموزش کل کتاب درسی را به طور کامل بررسی و تدریس کرده است. به همین دلیل در صورتی که در هندسه دوازدهم ضعف دارید، می‌توانید با مشاهده فیلم آموزشی هندسه دوازدهم توانایی خود را در این درس تقویت کنید. با توجه به تدریس مفصل هر بخش، می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید مفاهیم مورد نظر شما به خوبی در این ویدئو توصیح داده خواهد شد.

از نقاط مثبت فیلم آموزشی هندسه دوازدهم می‌توان به تدریس مباحث، تحلیل سوالات کتاب درسی، حل مثال‌های مهم، بررسی بحث‌ها یا فعالیت‌های کلاسی و حل نمونه‌های امتحانی حین تدریس اشاره کرد. بنابراین با تماشای ویدئو آموزشی هندسه ۳ پایه دوازدهم ضمن یادگیری مفهومی مباحث هر بخش، با نحوه حل تمرین، تشخیص تفاوت سوالات مختلف، روش‌های گوناگون حل سوالات، اثباتی‌ها و نکات کلیدی هر مبحث هم آشنا خواهید شد. سر فصل‌های ویدیوی آموزشی هندسه دوازدهم، همه مباحث این کتاب درسی را به طور کامل پوشش داده و بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی تهیه شده است. بنابراین با استفاده از این ویدئوی آموزشی محتوای موردنیاز خود را به طور کامل در اختیار خواهید داشت و می‌توانید براساس استانداردهای آموزشی بر درس هندسه دوازدهم مسلط شوید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز فیلم آموزش حسابان ۲ پایه دوازدهم را از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی هندسه دوازدهم

فصل ۱) ماتریس و کاربردها

– درس اول: ماتریس و اعمال روی ماتریس‌ها

– درس دوم: وارون ماتریس و دترمینان

فصل ۲) آشنایی با مقاطع مخروطی

– درس اول: آشنایی با مقاطع مخروطی و مکان هندسی

– درس دوم: دایره

– درس سوم: بیضی و سهمی

فصل ۳) بردارها

– درس اول: معرفی فضای

– درس دوم: ضرب داخلی و ضرب خارجی بردارها

صدا و تصویر ویدئو آموزشی هندسه ۳ پایه دوازدهم کیفیت مطلوبی دارد و حین مشاهده آن با مشکلی مواجه نخواهید شد. همچنین فیلم دوره آموزشی کتاب هندسه ۳ پایه دوازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه و سیستم عامل خود، نسخه مناسب را برای دانلود از مرکز آموزش مو به مو  انتخاب کنید.

2019/07/26 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.