۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش هندسه 1 پایه دهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش هندسه 1 پایه دهم

هندسه دهم ریاضی یکی از دروس بسیار مهم سال آخر دوره متوسطه محسوب می‌شود که علاوه بر این مقطع تحصیلی، برای آزمون ورودی دانشگاه هم اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، به شما دانش آموزان توصیه می‌کنیم به صورت اصولی مفاهیم هر فصل و تحلیل سوالات را بیاموزید. موسسه لوح دانش فیلم آموزش هندسه دهم را برای یادگیری هرچه عمیق‌تر این درس فراهم کرده است.

در آموزش ویدیویی هندسه ۱ پایه دهم مرکز آموزشی مو به مو می‌توانید با آموزش‌های خوب و مفهومی استاد نانکلی که به زبانی ساده، قابل فهم و بر مبنای آخرین تغییرات کتاب درسی بیان شده، مباحث را یاد گرفته و دوره کنید. همچنین در نظر داشته باشید استاد نانکلی این فیلم آموزشی را بر اساس استانداردهای آموزشی تدریس کرده است و یادگیری مفاهیم تدریس شده در این ویدئو آموزشی برای شما ساده خواهد بود.

این ویدئو آموزشی بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی آماده شده و علاوه بر تدریس مباحث، تحلیل سوالات کتاب درسی، حل مثال‌های مهم، فعالیت‌های کلاسی و نمونه‌ سوالات امتحانی را  هم دربر می‌گیرد. بنابراین با دیدن ویدئو آموزشی هندسه ۱ دهم ضمن یادگیری مفهومی مباحث هر بخش، با نحوه حل تمرین، تشخیص تفاوت سوالات مختلف، روش حل اثباتی‌ها، شیوه‌های متنوع حل سوالات و نکات کلیدی هر مبحث هم آشنا خواهید شد.

سر فصل‌های ویدیوی آموزشی هندسه دهم، همه مباحث این کتاب درسی را به طور کامل پوشش داده است. بنابراین با مشاهده دقیق این ویدئو آموزشی می‌توانید روی مباحث هندسه مسلط شوید. در صورت نیاز به یادگیری فیزیک، می‌توانید فیلم آموزش فیزیک ۱ پایه دهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی هندسه دهم

فصل ۱) ترسیم‌های هندسی و استدلال

– درس اول: ترسیم‌های هندسی

– درس دوم: استدلال

فصل ۲) قضیە تالس، تشابه و کاربردهای آن

– درس اول: نسبت و تناسب در هندسه

– درس دوم: قضیه تالس

– درس سوم: تشابه مثلث‌ها

– درس چهارم: کاربردهایی از قضیه تالس و تشابه مثلث‌ها

فصل ۳) چند ضلعی‌ها

– درس اول: چندضلعی‌ها و ویژگی‌هایی از آن‌ها

– درس دوم: مساحت و کاربردهای آن

فصل ۴) تجسم فضایی

– درس اول: خط، نقطه و صفحه

– درس دوم: تفکر تجسمی

محتوای آموزشی هندسه دهم لوح دانش کیفیت صدا و تصویر مناسبی دارد و شما برای مشاهده این ویدئو آموزشی محدودیتی نخواهید داشت. همچنین فیلم دوره آموزشی کتاب هندسه ۱ پایه دهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه و سیستم عامل خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.

 

2019/07/23 ۰۰:۰۰:۰۰ ۶ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.