۳۰,۰۰۰ تومان

آموزش فارسی پایه نهم به زبان ساده

لوح گسترش سینا

آموزش فارسی پایه نهم

فارسی نهم دروس، معانی بیت، آرایه‌های ادبی، لغات و… زیادی دارد که یادگیری همه آن‌ها بدون کمک یک دبیر باتجربه کمی دشوار به نظر می‌رسد. به همین دلیل فیلم آموزشی فارسی نهم برای شما دانش‌آموزان پایه نهم در مرکز آموزشی مو به مو تهیه شده است. این ویدئو آموزشی که توسط استاد ارجمندی طراحی شده، به خوبی همه مباحث درسی را پوشش داده و به موضوعات درس فارسی نهم پرداخته است. بنابراین در صورتی که یادگیری دروس فارسی در محیط کلاس برای شما سخت است، می‌توانید در خانه و با کمک ویدئوهای آموزشی فارسی نهم به یادگیری این مباحث و نکات آن بپردازید.

این فیلم آموزشی منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بر اساس استانداردهای آموزشی تنظیم شده است. استاد ارجمندی همه نکات کلیدی، سوالات مهم امتحانی، معانی ابیات و متون سخت کتاب فارسی نهم را برای شما بیان کرده است. بنابراین توضیحات کامل و جامع، بیان ساده و مرور مطالب مهم در این فیلم آموزش به شما دانش‌آموزان کمک خواهد کرد بتوانید به خوبی روی دروس فارسی نهم مسلط شوید. همچنین شما می‌توانید برای یادگیری مسائل و مفاهیم درس عربی، فیلم آموزش عربی نهم را به صورت فیزیکی یا دانلودی از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزش فارسی نهم

فصل اول: زیبایی آفرینش

فصل دوم: شکفتن

فصل آزاد: ادبیات بومی ۱

فصل سوم: سبک ِ زندگی

فصل چهارم: نام‌ها و یادها

فصل پنجم: اسلام و انقلاب اسلامی

فصل آزاد: ادبیات بومی ۲

فصل ششم: ادبیات جهان

فیلم دوره آموزشی کتاب فارسی پایه نهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنن کیفیت مطلوب صدا و تصویر در این ویدئو آموزشی موجب شده هنگام تماشای محتوای ویدئو مشکلی از این نظر نداشته باشید.

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۰۰:۰۰:۰۰ ۸ ندارد

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده : لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی یافت نشده است.