۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش فارسی پایه پنجم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش فارسی پایه پنجم

آموزش فارسی پایه پنجم ، برای شما دانش‌آموزان پایه پنجم در مرکز آموزشی مو به مو تهیه شده است.آموزش فارسی پایه پنجم منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بر اساس استانداردهای آموزشی تنظیم شده است. شما عزیزان می توانید فارسی پنجم را بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی و با جدیدترین روشها، آموزش ببینید.

استاد چیت سازان مدرس فارسی پایه پنجم می باشد که سر فصل های فارسی پایه پنجم را با استفاده از جدیدترین روش های آموزشی ،تدریس میکند. علاوه بر این نکات کلیدی، سوالات مهم امتحانی را نیز توضیح می دهد. آموزش فارسی پایه پنجم ، به شما دانش‌آموزان کمک میکند که بتوانید بر روی دروس فارسی پنجم مسلط شوید . شما عزیزان می توانید با فیلم آموزش فارسی پایه پنجم در مسیر ارتقای مهارت‌های نوشتاری و  زبانی حرکت کنید.

لازم به ذکر است فیلم آموزش فارسی پایه پنجم دبستان در سه نسخه مک، ویندوز و اندروید ارائه می شود. شما والدین گرامی و دانش اموزان عزیز  می‌توانید این ویدئو آموزشی را متناسب با سیستم عامل خود دانلود کرده و به راحتی استفاده کنید. همچنین می‌توانید  فیلم آموزش را به صورت فیزیکی از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید. 

 برخی از سر فصل های  آموزش فارسی پایه پنجم :

۱- آشنایی با استاد
۲- آفرینش – تماشا خانه – فضل خدا قسمت اول
۳- آفرینش – تماشا خانه – فضل خدا قسمت دوم
۴- راز گل سرخ – حکایت درخت گردکان
۵- دانایی و هوشیاری-رازی و ساخت بیمارستان
۶- خرد راهنمای و خرد دلگشای – بازرگان و پسران
۷- چنار و کدوبن – گلدان خالی
۸- ایران من-سرود ملی – ای ایران
۹- دفاع از میهن قسمت اول
۱۰-دفاع از میهن قسمت دوم – آوازی برای وطن
۱۱-نام آوران دیروز امروز فردا- سرای امید
۱۲- نقش خردمندان-زال و سیمرغ قسمت اول
۱۳- زال و سیمرغ قسمت دوم
۱۴- روزی که باران می بارید-بال در بال پرستوها
۱۵- زیر آسمان بزرگ
۱۶- وقتی بو علی کودک بود
۱۷-کار وتلاش

جهت اطلاع شما عزیزان، فیلم های آموزشی کتاب فارسی تمامی مقاطع ابتدایی در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و والدین گرامی و  دبیران محترم ، برای استفاده از آن محدودیتی ندارید. همچنین می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را دانلود کنید. و در صورت نیاز  فیلم آموزش ریاضی پایه پنجم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

2019/10/09 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.