۲۵,۰۰۰ تومان

آموزش نرم‌ افزار کیوبیس (Cubase)

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش نرم‌ افزار کیوبیس

کیوبیس یکی از نرم‌افزارهای حرفه‌ای موسیقی است که برای آهنگسازی دیجیتال، ضبط، تنظیم، ویرایش، میکس و مسترینگ موسیقی به کار می‌آید. این نرم‌افزار توسط فعالان حوزه موسیقی نظیر آهنگ‌سازان، خوانندگان و سایر متخصصان موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‎‌افزار امکانات و قابلیت‌های متنوع و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. طراحی پیشرفته این نرم‌افزار باعث می‌شود یادگیری آن کمی دشوار به نظر برسد. با وجود این اگر فعالیت شما نیز در حوزه موسیقی است، باید نحوه کار با این برنامه موسیقی را بیاموزید تا بتوانید از پس امور مربوط به موزیک برآیید. برای یادگیری نرم‌افزار کیوبیس می‌توانید فیلم آموزش کیوبیس را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید. این فیلم آموزشی از صفر تا صد نرم‌افزار Cubase را به طور کامل توضیح داده است. بنابراین در صورتی که اطلاعات پایه شما درباره این نرم‌افزار کم یا ناقص است، آموزش تصویری Cubase همه آموزه‌های ناقص شما کامل خواهد کرد.

توضیحات کامل، بیان ساده و قابل فهم آموزش Cubase موجب شده مباحث مورد نیاز و کاربردی حوزه تنظیم موزیک به طوذر کامل پوشش پیدا کرده و برای شما ساده باشد. نمونه‌های عملی و توضیحات جز به جز آموزش کیوبیس درک اصول پایه را برای شما آسان خواهد کرد. همچنین در صورتی که تمایل دارید از برنامه دیگری برای ساخت و تدوین موزیک یا آهنگ استفاده کنید، می‌توانید فیلم آموزش اف ال استودیو FL Studio را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزش تنظیم موزیک کیوبیس Cubase

– بررسی دوره آموزشی

– ذخیره کردن پروژه‌ها

– ایجاد تغییرات در تنظیمات نرم‌افزار

– تنظیمات connection setting

– بررسی vst conection ها در کیوبیس

– بررسی Media Bay

– بررسی منوها و آیکون‌ها در کیوبیس

– کار کردن با Inspector

– کم و اضافه کردن Audio ها در نرم افزار

– راه‌های فعال کردن آیکون‌ها در محیط برنامه

– اضافه کردن فایل تازه ضبط شده در Timeline

– اضافه کردن افکت به فایل‌های ضبط شده ورودی

– کار با Transport panel

– Mix فایل‌ها با یکدیگر

این محتوای آموزشی در سه نسخه ویندوز، مک و اندروید تنظیم شده است. بنابراین شما می‌توانید متناسب با نیاز خود سیستم عامل دلخواه را انتخاب و فیلم را دانلود کنید.

2019/10/03 ۰۰:۰۰:۰۰ ۱۰ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.