شرایط و قوانین استفاده

مرکز آموزشی مو به مو از سال 1389 با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری متخصصین و مشاوران کار آزموده به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو” فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما روزانه جهتِ بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. این مرکز با فناوری هدفمند و هوشمندانه، پُلی ست میان شما و معرفی محصولات شما به سراسر جهان. از اینرو توانایی و دانش کاربردی خود را جهت بهره وری معنا دارِ محصولاتِ خود به ما واگذار کنید تا بهترین نتیجه عایدتان شود.

 

ضوابط و شرایط تولیدکنندگان محتوای آموزشی در مرکز آموزشی مو به مو

تعهدات مربوط به تولید کننده‌ محتوای آموزشی:

بر اساس قوانین و ضوابط مرکز آموزشی مو به مو، شما در صورتی که خود محتوای آموزشی را تولید کرده باشید، تولید کننده‌ محتوا هستید و باید به مندرجات ذیل متعهد باشید:

1ـ فعالیت شما نیازمند تاییدیه از مرکز آموزشی مو به مو است که تنها بر اساس معیارهای در نظر گرفته شده برای فعالیت مجموعه مو به مو به شما داده شده و یا از شما گرفته می شود.

2ـ شما می بایست از طریق منوی سایت صفحه‌ تولید کنندگان محتوا واقع در زیر منوی همکاری در فروش؛  فرم تحویل دوره آموزشی را تکمیل کرده و همراه با امضا برای ما ارسال کنید.

3ـ شما مسئول تمام محتوای ارائه شده می باشید و اگر این محصول احتیاج به کسب رضایت نامه، اجازه نامه، مجوز و… داشته باشد می بایست آن را تهیه کرده و در اختیار مرکز آموزشی مو به مو قرار دهید. به عبارت دیگر محصول تولید شده باید صد‌درصد متعلق به خود شما باشد.

4ـ محصولات تولید شده شما توسط کارشناسان متخصص مرکز “مو به مو” مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید و با هماهنگی تولید کننده و بر اساس قرارداد مندرج شده، برای ارائه به کاربران در سایت قرار خواهد گرفت.

5ـ محتوای تولید شده باید بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و به دور از هر گونه تبلیغ و ترویج و موارد نقض قوانین باشد.

6ـ در صورتی که شما از مواردی که شامل نقض قانون حق مالکیت می شود استفاده کنید، مرکز آموزشی “مو به مو” این حق را دارد که همکاری با شما را متوقف کند.

7ـ اطلاعات حساب کاربری و مدارک مربوط به همکاری با مرکز “مو به مو” متعلق به شما بوده و صحت آنها را تأیید می کنید.

8ـ تمام اطاعات شخصی تولید کننده محتوا نزد مرکز آموزشی “مو به مو” به امانت بوده و فقط در جهت تأیید هویت و ارتباط (در صورت لزوم) مورد استفاده قرار می گیرد، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست مقامات قضایی.

9ـ شما با ارسال دوره‌ی آموزشی خود و تکمیل کردن فرم همکاری، اجازه ارائه‌، توزیع و بازاریابی محصول آموزشی خود را به مرکز آموزشی “مو به مو” می دهید.

10ـ “مو به مو” با توجه به سیاست‌های بازاریابی و شناخت بازار فروش محصولات دیجیتال؛ توسط کارشناسان فروش در سراسر دنیا اقدام به ارائه‌ راهکارهای متفاوت برای تبلیغ و معرفی محصول شما برای تمام فارسی زبانان در سراسر جهان کرده و تولید کننده حق هیچ گونه تغییری در این روند را ندارد.

11ـ شما باید تنها از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کرده اید با ما در ارتباط باشید.

12ـ آموزش‌های شما در صورت تأییدِ کیفیت آموزشی در سایت قرار خواهد گرفت و چنانچه قصد تغییر، به روز رسانی، تغییر نام و… را داشته باشد فقط از طریق پشتیبانی مرکز آموزش “مو به مو” انجام می پذیرد.

 


 

مسئولیت ها:

تمام شرایط و قوانین استفاده مربوط به مصرف کننده بر طبق قوانین جمهوری اسلامی برای تولید کنندگان محتوا در مرکز آموزشی مو به مو صدق می کند و همچنین:

1ـ    مرکز آموزشی مو به مو  تنها در برابر پیمان های روشن و آشکاری که در این توافقنامه اشاره شده مسئول بوده و در برابر هرگونه برداشت شخصی از این توافقنامه، هیچ تعهدی نخواهد داشت.

2ـ    مرکز آموزشی مو به مو همواره در تلاش است که حقوق مادی و معنوی تولید کننده محتوای آموزشی را حفظ و نگهداری کند.

3ـ    ما تلاش می کنیم که دسترسی به وبسایت، 24 ساعته و در 7 روز هفته برای شما ممکن باشد و هرگونه اختلال در دسترسی و سرویس دهی وب سایت را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلایل تعمیر و تغییر یا مشکلات فنی سخت افزاری و نرم افزاری دیگر، دسترسی شما به وبسایت یا ارائه خدمات موقتا متوقف شود، اما تیم پشتیبانی مو به مو تمام تلاش خود را خواهد نمود که رفع اختلال را به حداقل زمان ممکن برساند.

4ـ    شما می توانید با تولیدکنندگان محتوا و کاربران سایت در ارتباط باشید ولی مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از آن بر عهده خود شما می باشد.

 


 

نکاتی که باید برای تولید محتوای آموزشی در نظر گرفته شوند:

1ـ دوره آموزشی باید به صورت فصل بندی تهیه شود.

2ـ هر فصل شامل ویدیوهای مربوط به موضوع همان فصل خواهد بود.
توجه داشته باشید که هر ویدیو فقط به یک بحث خاص می پردازد، مهم نیست که ویدیو حتی چند ثانیه باشد، نکته بسیار مهم این است که در هر ویدیو فقط به یک بحث پرداخته شود.

3ـ هر دوره آموزشی نیاز به یک ویدیو کوتاه معرفی دارد، در این ویدیو تولید کننده محتوا به معرفی خود، سابقه و تخصص خود می پردازد، دوره آموزشی را معرفی می کند و همینطور اشاره ای به مرکز آموزشی مو به مو به عنوان انتشار دهنده طرح می شود.

4ـ فایل های مورد نیاز برای کمک به تولید محتوای استاندارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت، حتما باید از این فایل ها استفاده شود.
دانلود فایل های مورد نیاز برای تولید دوره یا ویدیوی آموزشی

5ـ اگر از دسکتاپ کامپیوتر در ویدیوهای آموزشی شما استفاده می شود، استفاده از تصویر پس زمینه مو به مو الزامیست.
توجه داشته باشید که صفحه دسکتاپ کاملا خالی باشد و فقط آیکون های مربوط به دوره آموزشی در حال تولید دیده شوند.

6ـ تعیین قیمت فروش بر عهده خود تولید کننده محتوا می باشد ولی کارشناسان مو به مو نیز به شما مشاوره رایگان خوهند داد.

7ـ حداقل رزولوشن تصویر باید HD یعنی 1280×720 بوده و فرمت مناسب MP4 در نظر گرفته شود.

 

 


 

 

دیدگاه ها مانند سایر بخش ها در مرکز آموزشی مو به مو دارای قوانین خاصی است. از نگاه ما یک دیدگاه خوب و سازنده باید ویژگی های خاصی داشته باشد که عبارت است از:

قوانین دیدگاه ها در مو به مو

دیدگاه ها می تواند تجربه شخصی شما در برابر استفاده از آموزش ها و مطالب خوانده شده در سایت باشد. شما با ثبت دیدگاه تجربه خود را با سایر کاربران به اشتراک خواهید گذاشت.

همانطور که تعریف و تمجید از مرکز آموزشی مو به مو لازم نیست، اعتراضات شدید الحن نیز لازم نیست.
مو به مو با هدف بالا رفتن سطح علمی کاربران عزیز فعالیت می کند و به صورت همه جانبه مطالب خود را منتشر می کند. پس اگر مطلبی مورد پسند شما نبود نباید حتما اعتراض کنید و در مقابل اگر مطلبی را هم دوست داشتید از توجه شما متشکریم.

 

عدم ثبت دیدگاه تکراری

چنانچه دیدگاه سایر دوستان را می بینید و سوال شما هم مشابه آنها است، لطفا از تکرار دیدگاه پرهیز کنید.

 

عدم درج مطالب کپی شده از وب سایت های دیگر

از کپی کردن مطالب سایر وبسایت ها در دیدگاه ها جددا خودداری کنید.

 

لینک سایت های دیگر را در دیدگاه ها قرار ندهیم

لطفا در بخش دیدگاه ها لینک وبسایت خود یا سایر وبسایت ها را قرار ندهید.

 

به دیگران هم اطلاع دهیم

اگر سوالی داشتید و در جستجوهای خود به نتیجه رسیدید می توانید آن را در بخش دیدگاه موبوطه بگذارید تا سایر دوستان را نیز مطلع کنید. البته کارشناسان مو به مو روزانه به سوالات و موارد مطرح شده در بخش دیدگاه های سایت پاسخ می دهند.

 

پاسخ به سوالات یا دیدگاه های ثبت شده توسط کاربران دیگر

اگر پاسخ سوالی را به طور کامل می دانید، می توانید به دیدگاه کاربران دیگر پاسخ دهید. اگر از نظر ما درست باشد حتما تایید خواهد شد.

 

از سخنانی که حساسیت سیاسی و مذهبی دارند دوری کنیم

مو به مو یک محیط آموزشی است. به هیچ وجه ارتباطی با بحث های سیاسی و مذهبی و… ندارد. بنابراین لطفا از قرار دادن دیدگاه با موضوعات مذهبی و سیاسی دوری کنید.

 

 

طرح سوالات یا دیدگاه سازنده

سعی کنید سوال و یا دیدگاهی های سازنده مطرح کنید تا ذهن سایر کاربران را نیز فعال کند.

 

هر دیدگاهی را در جای مناسب خود مطرح کنیم

برای طرح سوالات خود حتما بخش مربوط به آن را پیدا کنید. شما نمی توانید سوال مربوط به دوره آموزشی X را در صفحه دوره آموزشی Y مطرح کنید. در اینصورت نویسنده و مدرس آن موظف به پاسخگویی نیست.

 

اهمیت دیدگاه ها برای مرکز آموزشی مو به مو

ما از دیدگاه های کاربران سایت استقبال می کنیم و حتما آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. زیرا شنیدن نظرات و پیشنهادات شما ما را در بهبود عملکرد آموزشی کمک خواهد کرد تا در مسیر پیشرفت و ارائه سرویس بهتر قدم برداریم.

 

دیدگاه های غیر قانونی در وب سایت مو به مو

بعضی از کاربران می گویند چرا دیدگاه ما تایید نشد و حذف شد! mooBmoo نیز مانند سایر شرکت ها و سازمان ها قوانین خاصی دارد.

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد، تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد، تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه سیاسی و مذهبی داشته باشد، تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود، تایید نخواهد شد.

 

 

 

 

آخرین به روز رسانی:
فروردین 1396