۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش عربی پایه نهم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش عربی پایه نهم

درس عربی یکی از دروس اصلی همه مقاطع هفتم و بالاتر است. به همین دلیل هرچه در سال‌های پایین‌تر این درس را بهتر بیاموزید، در سال‌های دوره دوم متوسطه پایه قوی‌تری خواهید داشت. عربی پایه نهم با ارائه نکات کلیدی، قواعد و بسیاری از کلمات مهم این زبان اهمیت زیادی بین دروس پیدا کرده است. بنابراین یادگیری آن اهمیت بالایی دارد. مرکز آموزشی مو به مو  با تهیه و تدوین فیلم آموزش عربی نهم شما دانش‌آموزان را در یادگیری هرچه بهتر زبان عربی همراهی کرده است. بنابراین اگر شما از افرادی هستید که در این درس احساس ضعف می‌کنید، می‌توانید ویدئو آموزشی عربی نهم را از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید.

فیلم آموزش عربی بر اساس استانداردهای آموزشی و منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی طراحی شده است. به همین دلیل با استفاده از آن می‌توانید در درس عربی با سرعت بیشتری پیش بروید.

این فیلم آموزشی توسط استاد سامنی تدریس شده و به خوبی همه مباحث عربی نهم را پوشش می‌دهد. نمونه سوالات مهم امتحانی، تمرینات و نحوه حل آن‌ها، استفاده از قواعد عربی در حل سوالات این درس، معانی کلمات و ترجمه عربی همه و همه مباحثی هستند که در این ویدئو آموزشی تدریس شده‌اند. بنابراین شما دانش‌آموزان می‌توانید با مشاهده دقیق فیلم آموزش عربی، بر این درس تسلط کافی پیدا کنید.

علاوه براین برای یادگیری علوم می‌توانید فیلم آموزش علوم پایه نهم را از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی عربی نهم

– مُراجعَةُ دُروسِ الصَّفِّ السّابِعِ وَ الثّامِنِ

– قَوانینُ المُرورِ

– جِسرُالصَّداقَةِ

– اَلصَّبرُمِفتاحُ الفَرَجِ

– اَلرَّجاءُُ

– تَغییرُالحَیاةِ

– ثَمَرَةُ الجِدِّ

– حِوارٌ بَینَ الزّائِرِ وَ سائِقِ سَیّارَةِ الاُجرَةِ

– نُصوصٌ حَولَ الصِّحَّةِ

– اَلاَمانَةُ

کیفیت ویدئو آموزشی عربی نهم مطلوب بوده و حین مشاهده آن مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب عربی نهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.

2019/07/14 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.