۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش عربی پایه هشتم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش عربی پایه هشتم

عربی یکی از درس‌های سال هشتم است که به دلیل پیچیدگی‌های خاص خود،  به تمرین و ممارست زیادی نیاز دارد. شاید شما هم جزء دانش آموزانی باشید که حین تدریس معلمان و دبیران به راحتی عربی را یاد نمی‌گیرید و ترجیح می‌دهید در خانه و با تمرکز بیشتری به آموزش و یادگیری عربی پایه هشتم بپردازید. بنابراین شما می‌توانید مجموعه فیلم آموزشی عربی پایه هشتم را با تدریس استاد آذر آهی از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید تا برای یادگیری عربی در خانه مشکلی نداشته باشید.

استاد آذر آهی مباحث عربی را بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی و طبق ساختار آن به طول کامل و به سادگی توضیح داده‌اند. بیان روان و توضیحات جامع استاد آذر آهی درباره قواعد زبان عربی، باعث تسلط شما روی مباحث این درس می‌شود. به این ترتیب روخوانی، ترجمه متن‌های عربی و یادگیری قواعد و اصول نگارشی زبان عربی برای شما آسان خواهد شد. در دوره آموزش عربی پایه هشتم همه مسائل مربوط به ۱۰ فصل کتاب بررسی و سوالات و تمرین‌های ترجمه، قواعد و یادگیری افعال به طور کامل توضیح داده شده است.

سر فصل‌های فیلم آموزشی عربی هشتم

– فعل مضارع و فعل مستقبل

– فعل و ضمیر سوم شخص مفرد و اول شخص جمع

– کاربرد دوگانه (ما؟)

– منفی کردن فعل مضارع

– فعل و ضمیر دوم شخص جم

– کلمه پریشس (متی؟)

– فعل و ضمیر سوم شخص جمع

– کلمه پرسشی (کیف؟)

– مذکر و مونث

– مثنی و جمع

– کلمه پرسشی (هل؟)

– کلمه پرسشی (من؟)

– کلمه پرسشی (لمن؟)

– کلمه پرسشی (این؟)

– کلمه پرسشی (کم؟)

– ضمیر منفصل شخصی

– منفی کردن فعل ماضی

– فعل ماضی دوم شخص جمع و ضمیر

صدا و تصویر ویدئو آموزشی عربی پایه هشتم کیفیت مطلوبی دارد و حین مشاهده مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب عربی پایه هشتم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانیدفیلم آموزش ریاضی پایه هشتم را از مرکز آموزشی مو به مو  تهیه کنید.

2019/07/14 ۰۰:۰۰:۰۰ ۶ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.