۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش عربی پایه هفتم به زبان ساده

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش عربی پایه هفتم

عربی یکی از دروس عمومی پایه هفتم است که به دلیل پیچیدگی‌های خاص خود،  به تمرین و ممارست زیادی نیاز دارد. شاید شما هم جزء دانش آموزانی باشید که حین تدریس معلمان و دبیران به راحتی عربی را یاد نمی‌گیرید و ترجیح می‌دهید در خانه و با تمرکز بیشتری به آموزش و یادگیری عربی پایه هفتم بپردازید. بنابراین شما می‌توانید مجموعه فیلم آموزش عربی پایه هفتم را با تدریس استاد آذر آهی از مرکز آموزش مو به مو  تهیه کنید تا برای یادگیری عربی در خانه مشکلی نداشته باشید.

استاد آذر آهی مباحث عربی را بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی و طبق ساختار آن به طول کامل و به سادگی توضیح داده‌اند. بیان روان و توضیحات جامع استاد آذر آهی درباره قواعد زبان عربی، باعث تسلط شما روی مباحث این درس می‌شود. به این ترتیب روخوانی، ترجمه متن‌های عربی و یادگیری قواعد و اصول نگارشی زبان عربی برای شما آسان خواهد شد. در دوره آموزش عربی پایه هفتم همه مسائل مربوط به ۱۲ فصل کتاب بررسی و سوالات و تمرین‌های ترجمه، قواعد و یادگیری افعال به طور کامل توضیح داده شده است.

سر فصل‌های فیلم آموزشی عربی هفتم

– اسم اشاره

– اسم اشاره مثنی

– اسم‌های جمع

– حروف استفهام

– اسم استفهام (مَن)

– اسم استفهام (ما)

– اسم اشاره

– اسم اشاره مثنی

– اسم‌های جمع

– حروف استفهام

– اسم استفهام (مَن)

– اسم استفهام (ما)

– فعل ماضی(۳)

– فعل ماضی (۴)

– فعل ماضی (۵)

– مروری بر قواعد درس ۱۲-۵

صدا و تصویر ویدئو آموزشی عربی پایه هفتم کیفیت مطلوبی دارد و حین مشاهده مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب عربی پایه هفتم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید فیلم آموزش انگلیسی پایه هفتم را از مرکز آموزشی مو به مو  تهیه کنید.

2019/07/14 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.