۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش عربی زبان قرآن ۱ پایه دهم به زبان ساده (ریاضی و تجربی)

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش عربی زبان قرآن ۱ پایه دهم (ریاضی و تجربی)

عربی نه تنها در امتحانات پایانی، بلکه در آزمون کنکور هم برای شما نقش سرنوشت سازی بازی می‌کند. به همین دلیل، توصیه می‌شود از ماه اول سال تحصیلی عربی را به صورت اصولی و دقیق بیاموزید. ویدئو آموزشی عربی دهم ویژه دانش آموزان تجربی و ریاضی، با تدریس استاد سامنی در مرکز آموزشی مو به مو  آماده شده است.

در این فیلم آموزشی عربی استاد سامنی به همه مباحث کتاب به صورت جامع و کامل پرداخته است. ترجمه خط به خط کتاب به صورت روان و شیوا، تلفظ و معنی کلمات با کاربرد صحیح آن در زبان عربی، آموزش قواعد عربی به زبان ساده و قابل فهم و آموزش استفاده از قواعد در حل تمرینات مختلف کتاب درسی از مهم‌ترین ویژگی‌های این فیلم آموزشی است. بنابراین با مشاهده دقیق فیلم آموزش عربی دهم می‌توانید به مباحث درس مسلط شده و نحوه حل تمرینات و سوالات امتحانی مهم را بیاموزید. در صورت نیاز به یادگیری شیمی، می‌توانید فیلم آموزش شیمی ۱ پایه دهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی عربی دهم

– پیشگفتار

– اَلدَّرْسُ الَْوَّل -ذاكَ هوَ اللّهُ + اَلتَّعارُف

– اَلدَّرْسُ الثّاني -اَلْمَواعِظُ الْعَدَديَّةُ + اَلَْعدادُ مِن واحِدٍ إلَی مِئَةٍ + في مَطارِ النَّجَفِ

– اَلدَّرْسُ الثّالِثُ -مطَرَُ السَّمَكِ + أَشکالُ الَْفعالِ (۱) + في قِسمِ الْجَوازاتِ

– اَلدَّرْسُ الرّابِعُ -اَلتَّعايُشُ السِّلْميُّ + أشَکالُ الْفَعال ِ(۲) + في صالةَِ التفَّتيشِ

– اَلدَّرْسُ الْخامِسُ -هذا خَلقُ اللّهِ + اَلْجُملَةُ الْفِعليَّةُ وَ ا لِسميَّةُ + مَعَ سائِقِ سَيّارَةِ الُْجرَةِ

– اَلدَّرْسُ السّادِسُ -ذوالْقَرنَينِ + اَلْفِعلُ الْمَجهولُ + مَعَ مَسؤولِ اسْتِقبالِ الْفُندُقِ

– اَلدَّرْسُ السّابِعُ -يا مَن في الْبِحارِ عَجائِبُهُ + اَلْجارُّ وَ الْمَجرورُ وَ نونُ الْوِقايَةِ + مَعَ مُرِفِ خَدَماتِ الْفُندُقِ

– اَلدَّرْسُ الثّامِنُ -صِناعَةُ التَّلميعِ في الَْدَبِ الْفارِسيِّ – اِسمُ الْفاعِلِ وَ اسمُ الْمَفعولِ وَ اسمُ الْمُبالَغَةِ

– شِاءُ شَيحَةِ الْهاتِفِ الْجَوّالِ اَلمُْعْجَمُ

کیفیت ویدئو آموزشی عربی یازدهم مطلوب بوده و حین مشاهده آن مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب عربی یازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را از مرکز آموزش مو به مو دانلود کنید.

2019/07/22 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.