۳۵,۰۰۰ تومان

آموزش عربی پایه دهم به زبان ساده – (ادبیات و علوم انسانی)

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش عربی زبان قرآن ۱ پایه دهم

یکی از دروس اصلی رشته علوم انسانی، درس زبان عربی است. این درس در هر سه سال تحصیلی رشته تخصصی انسانی آورده شده و شما دانش آموزان نه تنها برای امتحانات پایان ترم، بلکه برای آزمون کنکور هم به این درس نیاز دارید. بنابراین بهترین روش موفقیت در این درس، مطالعه عمیق و اصولی آن از آغاز سال تحصیلی است. فیلم آموزش عربی یازدهم با تدرس استاد سافی در مرکز آموزشی مو به مو  برای شما فراهم شده است. در این ویدئو آموزشی همه مطالب به طور جامع و کامل به شما آموزش داده می‌شود.

از مهم‌ترین نکات موجود در آموزش زبان عربی ترجمه خط به خط مطالب و متون کتاب با نثری روان و ساده، آموزش کامل و دقیق زبان عربی، نحوه استفاده از قواعد زبان عربی در حل تمرینات، دستور زبان عربی و… است. این آموزش که بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی است، کاملا استاندارد بوده و باعث تسلط شما روی مطالب درس عربی یازدهم می‌شود. بنابراین با مشاهده عربی یازدهم انسانی، می‌توانید بر مباحث زبان عربی تخصصی انسانی مسلط باشید. برای یادگیری فنون ادبی هم، فیلم آموزش علوم و فنون ادبی ۱ پایه دهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی عربی دهم

– پیشگفتار

– اَلدْرُس ْ الاََّوُل: ذالك َ هُوَ الله، اَلتعارف

– اَلدْرُس الثّانی: إنَّــكُم مسـؤولونَ، فی مطـارِ النّجِف

– اَلدْرُس الثّالث: َمطر َّ السّمِك، فی قِسمِ الجَوازات

– اَلدْرُس الرّابِع: اَلتَعایُش السِّلمی، فی صالَه التَّفتیش

– اَلدْرُس الخامِس: هذا خلق الله، مَع سائق سَیارَهِ الاُجرَه

– اَلدْرُس السّادس: المَعالمُ الخَلّابَه، فی الصَيدليَه

– اَلدْرُس السّابِع: صِناعَه النِفط، مَعَ مَسوولِ استقبالِ فندقِ

– الدْرُس الثّامن: یا مَن فِی البِحارِ عَجائبُه، مَعَ مُشرِفِ الخَدَمات

– المْعَجَم

صدا و تصویر ویدئو آموزشی عربی پایه یازدهم کیفیت مطلوبی دارد و حین مشاهده آن مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب عربی پایه دهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید سایر فیلم‌های آموزشی پایه دهم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

2019/07/17 ۰۰:۰۰:۰۰ ۷ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.