سپاسگزاریم از اینکه مرکز آموزشی مو به مو را برای همکاری انتخاب کرده اید.

مرکز آموزشی مو به مو آمادگی خود را جهت فروش محتوای آموزشی تولید شده شما، در صورت تائید کیفیت آموزشی اعلام می کند. لطفا جهت شروع همکاری فرم زیر را با دقت پر کنید، اطلاعات شما نزد مو به مو به امانت خواهد ماند.

لطفا قبل از پر کردن فرم همکاری در فروش، شرایط و قوانین همکاری را مطالعه بفرمائید.

 


میزان درآمد

– رایگان: در صورتی که تولید کننده محتوا تصمیم داشته باشد که محصول تولید شده خود را به صورت رایگان در مو به مو قرار دهد، مبلغی را دریافت نخواهد کرد. البته این موضوع برای شناخت بیشتر کاربران سایت با شخص تولید کننده محتوا بسیار موثر بوده و پتانسل فروش محصولاتی که تولید کننده محتوای قصد فروش آن را دارد بالا خواهد برد.

– فروش محتوای تولید شده شما: گروه فنی مو به مو پس از بررسی محصول، درصد مبلغ فروش محصول را به اطلاع تولید کننده محتوا خواهد رساند.

– خرید محتوی آموزشی: در شرایط خاص مو به مو آمادگی خرید محصولات آموزشی تولید شده شما را دارد، البته این امر بستگی به موضوع و کیفیت محصول آموزشی شما دارد.

دانلود فایل های مورد نیاز برای تولید دوره یا ویدئوی آموزشی


نحوه پرداخت

اول هر ماه، درآمد حاصل از فروش محصول شما محاصبه شده به حساب بانکی شما واریز و رسید آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد. حداقل درآمد قابل برداشت شما در هنگام درخواست واریز وجه باید 50 هزار تومان باشد.


ارزیابی محتوای آموزشی

تعیین قیمت محصول آموزشی تولید شده به عهده خود تولید کننده می باشد، مشاوران مو به مو با کمال میل شما را در این مرحله یاری خواهند کرد.


ارسال ویدئوهای دوره آموزشی تولید شده شما

بدیهی است جهت شروع همکاری و فروش محصولات شما از طریق مرکز آموزشی مو به مو، ارسال ویدئوهای تولید شده شما الزامیست. بنابراین از بررسی فرم های ارسال شده که فاقد لینک دانلود ویدئوهای آموزشی باشند معذوریم.
لطفا برای ارسال ویدئوهای آموزشی خود از لینک های مستقیم استفاده کنید. برای این کار می توانید از وب سایت های اشتراک گذاری فایل مانند موارد زیر استفاده کنید:
MediaFire, Dropbox, Wetransfer