۴۰,۰۰۰ تومان

آموزش نرم‌ افزار انسیس ورک بنچ (ANSYS WorkBench)

Avatar
لوح گسترش سینا

آموزش نرم‌ افزار انسیس ورک بنچ

اگر در حوزه مهندسی مکانیک فعالیت کرده باشید، بدون شک با نرم‌افزار انسیس ورک بنچ آشنا هستید. این برنامه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های تحلیلی به روش اجرا محدود به شمار می‌آید. بنابراین همه افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، نحوه کار با این نرم‌افزار را به خوبی می‌شناسند. در صورتی که شما هم از فعالان این حوزه هستید، می‌توانید با استفاده از فیلم آموزش انسیس ورک بنچ نحوه کار با این برنامه را بیاموزید.

  این ویدئو آموزشی که توسط استاد حسین پور تدریس شده است، همه بخش‌های نرم‌افزار AnSys WorkBench را به خوبی توضیح داده و مباحث آن را به صورت کامل و جامع پوشش می‌دهد. بنابراین در صورتی که در کار با این افزار تازه کار هستید، باز هم جای نگرانی نیست و می‌توانید به خوبی مباحث انسیس را درک کنید. بیان مفاهیم اصولی و آموزش ساده مطالب باعث شده برای کار با نرم‌افزار انسیس مشکلی نداشته باشید. در این مجموعه آموزشی سعی شده تا با بیانی ساده مباحث پیچیده AnSys Workbench در قالب مثال‌هایی کاربردی ارائه شود تا اکثر مباحث مکانیک و عمران را پوشش دهد. از جمله مباحث استاتیک، تغییر شکل پلاستیک، تحلیل تیر و خرپا، بتن، ارتعاشات، سیالات و…

ویژگی‌های نرم‌ افزار انسیس ورک بنچ AnSys WorkBench

برنامه AnSys WorkBench نرم افزاری قدرتمند در زمينه تحليل به روش اجزاء محدود محسوب می‌شود. اين نرم فزار توانايی قابل توجهی در زمينه تحليل سازه‌ای، گرمايی، سيالات، الكترومغناطيس و… به صورت ديناميك و استاتيك، خطی و غيرخطی و به ويژه مسائل كوپله (حضور هم زمان چند ميدان مختلف در مسئله) دارد. همچنين توانايي بهينه سازی، برنامه نویسی پارامتريك، طراحی احتمالی، تحليل طيفی، تحليل زير مدل و زيرسازه و… در نرم‌افزار انسیس در نظر گرفته شده است. این نرم افزار به طور گسترده‌ای در صنعت هوافضا، اتومبیل‌سازی  و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.  محيط گرافيكی و قابليت مدل‌سازی انسیس چندان مناسب نبوده و اين امر در محيط پيشرفته AnSys WorkBench به نحو چشم گيری جبران شده است.

همچنین نرم افزار انسیس ورک بنچ بر مبنای گسترده‌ترین و عمیق‌ترین تحلیل‌های مهندسی موجود در صنعت ایجاد شده است. این نرم افزار یک نمای شماتیک و ابتکاری از همه فرآیندهای شبیه‌سازی را بطور یکپارچه در اختیار کاربر قرار می‌دهد. پلتفرم AnSys WorkBench قابلیت‌های بی‌نظیری در زمینه تبادل‌های دوطرفه‌ CAD، مکانیزم به‌روز رسانی خودکار پروژه، ابزارهای فراگیر مدیریت پارامترها و بهینه‌سازی یکپارچه، ارایه می‌کند و بخوبی قابلیت توسعه محصولات را از طریق شبیه‌سازی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

همچنین شما می‌توانید فیلم آموزش انسیس فلوئنت گمبیت را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزش تحلیل با انسیس ورک بنچ AnSys WorkBench

  • بخش اول

– نحوه نصب نرم‌افزار AnSys و معرفی توانایی‌های آن

– معرفی محیط نرم‌افزار

– مدل سازی دوبعدی (اشکال هندسی)

– مدل سازی دو بعدی (اصلاح و قید گذاری)

– مدل سازی سه بعدی (حجم و سطح) – قسمت اول و دوم

– تحلیل خرپا و سازه سه بعدی

– تحلیل تماس هرتز و تماس دو ورق درگیر

– تحلیل مودال (فرکانس طبیعی)

– تحلیل ترکیبی مودال – هارمونیک

– تحلیل تنش و ارتعاشی یک پل معلق

  • بخش دوم

– تحلیل گذرا در یک پل

– تحلیل کشش و رها کردن (مفاهیم پایه)

– تحلیل سقوط و شلیک (مفاهیم پایه)

– تحلیل دال بتنی و تست برخورد

– تحلیل انتقال حرارت ( پایا و گذرا)

– تحلیل تغییر شکل شدید (له شدن قوطی)

– تحلیل برخورد با سرعت بالا

– تحلیل برخورد پرنده با بال هواپیما

– تحلیل سیالات (گذر سیال از روی دو استوانه)

– تحلیل شکل‌دهی فلزات (فرم دهی به ورق)

 

2019/09/17 ۰۰:۰۰:۰۰ ۱۰ ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوح گسترش سینا

موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا یکی از تولید کنندگان محصولات فرهنگی، آموزشی می باشد که اقدام به تولید محصولات آموزشی درسی در کلیه مقاطع تحصیلی با برند لوح دانش، آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند بلوط و مجموعه گرافیکی با برند لوح گرافیکا نموده است.

درباره تولید کننده

  • نام فروشگاه: لوح گسترش سینا
  • فروشنده: لوح گسترش سینا
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.