رایگان
دانلود کل دوره
حجم کل: 87 MB
دانلود فایل های تمرین

راهنمای دانلود- رمز فایل های فشرده: www.moobmoo.com

- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.

- برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

- فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده‌اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

- چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و ... مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.

- چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

- راهنمایی بیشتر را در این صفحه ببینید.

معرفی
00:01:42
ویدیوی 1
00:10:04
ویدیوی 2
00:07:36
ویدیوی 3
00:02:30

آموزش راه حل مکعب روبیک

مرکز آموزشی مو به مو

روبیک ها به دو دسته ی روبیکهای زوج و روبیکهای فرد تقسیم بندی میشوند. دراین آموزش شما روش حل مکعب روبیک ۳*۳*۳ معروف رو که یه روبیک فرد هست یاد می گیرید.
در ابتدا با معانی فرمول هایی که با آنها مکعب روبیک حل میشوند آشنا میشوید. روبیکهای فرد و از جمله روبیک ۳*۳*۳ رو از روی مرکزشون میشه فهمید که با چه رنگی باید شروع کنیم که تمام مراحل آن به صورت کامل در این مجموعه آموزشی توضیح داده شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۰:۲۱:۵۴ ۴ ندارد

1 دیدگاه برای

  1. be nazaram aslan khob amozesh nadadid bara ye mobtadi
    chon halat mokhtalefi dare in moaab ama shoma faghat chantasho goftid ke aslan adamo gij mikone

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرکز آموزشی مو به مو از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

درباره تولید کننده