Close

درباره ما


 

به راحتی و بدون صرف هزینه های زیاد به صورت آنلاین هر آنچه را که نیاز دارید بیاموزید...

"مرکز آموزشی مو به مو" از سال 1389 با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری شما عزیزان به موفقیت هایی بسیاری دست یافت. لیست کامل دوره های آموزشی (مو به مو) را در صفحه " آموزش ها " مشاهده بفرمائید.

مو به مو فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم.
در این وب سایت افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم. 

آرشیو دوره های آموزشی مو به مو به صورت هفتگی آپدیت شده و دوره های آموزشی مختلف را ارائه خواهد کرد، در صورت نیاز به دریافت دوره آموزشی که در سایت موجود نیست، لطفا از طریق صفحه " درخواست آموزش جدید " موارد مورد نیاز خود را به ما اطلاع داده تا در اسرع وقت تهیه و در سایت قرار گیرد.


 

مطالب مفید دیگر :

 

آموزش موسیقی ,دانلود آموزش گیتار ,آموزش برنامه نویسی وب ,دانلود آموزش برنامه نویسی ,آموزش تصویری کامپیوتر ,دانلود آموزش موسیقی ,دانلود آموزش های لیندا ,آموزش های لیندا ,دانلود lynda ,آموزش لیندا