Close

شرایط و قوانین


 

 


"مرکز آموزشی مو به مو" از سال 1389 با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان به منظور گسترش سطح آگاهی و علم جامعه فارسی زبان آغاز به کار نمود و در این راه با همیاری و همکاری متخصصین و مشاوران کار آزموده به موفقیت هایی بسیاری دست یافت. 

"مو به مو" فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما روزانه جهتِ بهبود و توسعه کمی و کیفی ارائه ی محصولات با تمام وجود تلاش می کنیم. این مرکز با فناوری هدفمند و هوشمندانه، پُلی ست میان شما و معرفی محصولات شما به سراسر جهان. از اینرو توانایی و دانش کاربردی خود را جهت بهره وری معنا دارِ محصولاتِ خود به ما واگذار کنید تا بهترین نتیجه عایدتان شود.

 


 

ضوابط و شرایط تولید کنندگان محتوای آموزشی در مرکز آموزشی مو به مو

 

تعهدات مربوط به تولید کننده‌ی محتوای آموزشی:

بر اساس قوانین و ضوابط مرکز آموزشی "مو به مو"، شما در صورتی که خود محتوی آموزشی را تولید کرده باشید، تولید کننده‌ی محتوی هستید و باید به مندرجات ذیل متعهد باشید:
1.    فعالیت شما نیازمند تاییدیه از مرکز آموزشی مو به مو است که تنها بر اساس معیارهای در نظر گرفته شده برای فعالیت مجموعه مو به مو به شما داده شده و یا از شما گرفته می شود.
2.    شما می بایست از طریق منوی سایت صفحه‌ی تولید کنندگان محتوا واقع در زیر منوی همکاری در فروش؛  فرم تحویل دوره آموزشی را تکمیل کرده و همراه با امضاء برای ما ارسال کنید.
3.    شما مسئول تمام محتوای ارائه شده می باشید و اگر این محصول احتیاج به کسب رضایت نامه، اجازه نامه، مجوز و ... داشته باشد می بایست آن را تهیه کرده و در اختیار مرکز آموزشی "مو به مو" قرار دهید. به عبارت دیگر محصول تولید شده باید صد‌درصد متعلق به خود شما باشد.
4.    محصولات تولید شده شما توسط کارشناسان متخصص مرکز "مو به مو" مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید و با هماهنگی تولید کننده و بر اساس قرارداد مندرج شده  برای ارائه به کاربران در سایت قرار خواهد گرفت.
5.    محتوای تولید شده باید بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و به دور از هر گونه تبلیغ و ترویج و موارد نقض قوانین باشد.
6.    در صورت که شما از مواردی که شامل نقض قانون حق مالکیت می شود، استفاده کنید مرکز آموزشی "مو به مو" این حق را دارد که همکاری با شما را متوقف کند.
7.    اطلاعات حساب کاربری و مدارک مربوط به همکاری با مرکز "مو به مو" متعلق به شما بوده و صحت آنها را تأیید می کنید.
8.    تمام اطاعات شخصی تولید کننده محتوا  نزد مرکز آموزشی "مو به مو" به امانت بوده و فقط در جهت تأیید هویت و ارتباط (در صورت لزوم) مورد استفاده قرار می گیرد، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست مقامات قضایی.
9.    شما با ارسال دوره‌ی آموزشی خود و تکمیل کردن فرم همکاری، اجازه ارائه‌، توزیع و بازاریابی محصول آموزشی خود را به مرکز آموزشی "مو به مو" می دهید.
10.    "مو به مو" با توجه به سیاست‌های بازاریابی و شناخت بازار فروش محصولات دیجیتال؛ توسط کارشناسان فروش در سراسر دنیا اقدام به ارائه‌ی راهکارهای متفاوت برای تبلیغ و معرفی محصول شما برای تمام فارسی زبانان در سراسر جهان کرده و تولید کننده حق هیچ گونه تغییری در این روند را ندارد.
11.    شما باید تنها از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کرده اید با ما در ارتباط باشید.
12.    آموزش‌های شما در صورت تأییدِ  کیفیت آموزشی در سایت قرار خواهد گرفت و چنانچه قصد تغییر، به روز رسانی، تغییر نام و ... را داشته باشد فقط از طریق پشتیبانی مرکز آموزش "مو به مو" انجام می پذیرد.

 

مسئولیت ها:

تمام قوانین مربوط به مصرف کننده بر طبق قوانین جمهوری اسلامی برای تولید کنندگان محتوا در مرکز آموزشی مو به مو صدق می کند و همچنین:
1.    مرکز آموزشی مو به مو  تنها در برابر پیمان های روشن و آشکاری که در این توافقنامه اشاره شده مسئول بوده و در برابر هرگونه برداشت شخصی از این توافقنامه، هیچ تعهدی نخواهد داشت.
2.    مرکز آموزشی مو به مو همواره در تلاش است که حقوق مادی و معنوی تولید کننده محتوای آموزشی را حفظ و نگهداری کند.
3.    ما تلاش می کنیم که دسترسی به وبسایت، 24 ساعته و در 7 روز هفته برای شما ممکن باشد و هرگونه اختلال در دسترسی و سرویس دهی وب سایت را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلایل تعمیر و تغییر یا مشکلات فنی سخت افزاری و نرم افزاری دیگر، دسترسی شما به وبسایت یا ارائه خدمات موقتا متوقف شود، اما تیم پشتیبانی مو به مو تمام تلاش خود را خواهد نمود که رفع اختلال را به حداقل زمان ممکن برساند.
4.    شما می توانید با تولید کنندگان محتوا و کاربران سایت در ارتباط باشید ولی مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از آن بر عهده خود شما می باشد.

 

نکاتی که باید برای تولید محتوای آموزشی در نظر گرفته شوند:

1- دوره آموزشی باید به صورت فصل بندی تهیه شود.

2- هر فصل شامل ویدئوهای مربوط به موضوع همان فصل خواهد بود.
توجه داشته باشید که هر ویدئو فقط به یک بحث خاص می پردازد، مهم نیست که ویدئو حتی چند ثانیه باشد، نکته بسیار مهم این است که در هر ویدئو فقط به یک بحث پرداخته شود.

3- هر دوره آموزشی نیاز به یک ویدئو کوتاه معرفی دارد، در این ویدئو تولید کننده محتوا به معرفی خود، سابقه و تخصص خود می پردازد، دوره آموزشی را معرفی می کند و همینطور اشاره ای به مرکز آموزشی مو به مو به عنوان انتشار دهنده طرح می شود.

4- فایل های مورد نیاز برای کمک به تولید محتوای استاندارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت، حتما باید از این فایل ها استفاده شود.
دانلود فایل های مورد نیاز برای تولید دوره یا ویدئوی آموزشی

5- اگر از دسکتاپ کامپیوتر در ویدئوهای آموزشی شما استفاده می شود باید از تصویر پس زمینه مو به مو استفاده شود.
توجه داشته باشید که صفحه دسکتاپ کاملا خالی باشد و فقط آیکون های مربوط به دوره آموزشی در حال تولید دیده شوند.

6- تعیین قیمت فروش بر عهده خود تولید کننده محتوا می باشد ولی کارشناسان مو به مو نیز به شما مشاوره رایگان خوهند داد.

7- حداقل رزولوشن تصویر باید HD یعنی 1280x720 بوده و فرمت مناسب MP4 در نظر گرفته شود.


 

 

با قوانین و شرایط بالا موافقم و تصمیم به همکاری دارم

 

 

 

مطالب مفید دیگر :

 

آموزش موسیقی ,دانلود آموزش گیتار ,آموزش برنامه نویسی وب ,دانلود آموزش برنامه نویسی ,آموزش تصویری کامپیوتر ,دانلود آموزش موسیقی ,دانلود آموزش های لیندا ,آموزش های لیندا ,دانلود lynda ,آموزش لیندا